PDA

Zobacz pełną wersję : Kometarze w przeglądaniu sekcji i kategorii.



czerwinek
05-08-2009, 21:45
Witam serdecznie.
Mam taki problem, polegający na tym, że nie mogę (nie widać przycisku Dodaj komentarz) dodać komentarzy jeżeli jestem w przeglądaniu sekcji i przeglądaniu artykułów. Jeżeli jestem w konkretnym artykule to spokojnie mogę dodawać komentarze.
Może jakaś rada?
Miałem podobny problem z ocenianiem i na forum znalazłem jak zmienić kod w pliku vote.php, może ktoś wie jakby tu kod zmienić aby wszędzie można było dodawać komentarze.
Z góry dziękuję za odpowiedź.

Dylek
05-08-2009, 22:30
A przy przegladaniu sekcji czy kategorii co chez komentowac? Sekcje lub kategorie? Przeciez komentarze dzialaja wlasnie dla artykulow, a nie ich sekscji czy kategorii. Chyba ze Cie nie zrozumialem...

czerwinek
05-08-2009, 23:01
Chodzi o to, że na jednej stronie pokazuje mi się kilka artykułów, czyli mam Przegląd - Artykuły w kategorii. I jeżeli pokazuje mi się ta strona z 3 artykułami to chciałbym aby pod każdym był informacja Dodaj komentarz (można nawet przyjąć, że cały artykuł mi się pokazuje podczas przeglądania, czyli nie muszę kliknąć Więcej aby przeczytać cały artykuł).

czerwinek
09-08-2009, 14:31
Dla zainteresowanych, może komuś się przyda. Jeżeli chcecie aby była możliwość dodania komentarza dla przeglądania artykułów w kategorii lub sekcji to należy zaznaczyć na TAK Show "Read On": na zakładce Layout w ustawieniach Joomlacomment

tomsson
25-01-2010, 02:28
A przy przegladaniu sekcji czy kategorii co chez komentowac? Sekcje lub kategorie? Przeciez komentarze dzialaja wlasnie dla artykulow, a nie ich sekscji czy kategorii. Chyba ze Cie nie zrozumialem...
cześć

ja chciałbym aby móc oceniać artykuły ale tylko sekcji news -aktualnosci

bo narazie ten content vote dziaął wszedzie dla kazdych artykulów :/
jakies rady?