PDA

Zobacz pełną wersję : Rozjechał się szablon zaplecza



arextom
06-08-2009, 14:45
Witam
Opis problemu:
nagle :eek: zobaczyłem to co w załączniku.

Przez długi czas wszystko działało dobrze (szablon jest delikatnie przerobiony, na górze usunąłem kilka pierdułek) a pewnego dnia po zalogowaniu się zobaczyłem coś takiego. Było to kilka dni po ostatniej aktualizacji, jednak to nie wina aktualizacji chyba bo na innej joomli (1.5.9), której nie aktualizowałem, pojawił się ten sam problem, aleeee po paru dniach samo się naprawiło w tym drugim przypadku.
Co robić :confused:



Wiadomość diagnostyczna
Joomla! Wersja: Joomla! 1.5.14 Stable [ Wojmamni Ama Naiki ] 30-July-2009 23:00 GMT
configuration.php: Niezapisywalny (Tryb: 444 ) | RG_EMULATION: Niedostępne
Architektura/Platforma: FreeBSD 6.2-STABLE ( i386) | Strona Serwer: IdeaWebServer/v0.60 ( polskie-media.pl ) | PHP Wersja: 5.2.6
PHP Wymagania: register_globals: Wyłączone | magic_quotes_gpc: Włączone | safe_mode: Wyłączone | MySQL Obsługa: Tak | XML Obsługa: Tak | zlib Obsługa: Tak
mbstring Obsługa (1.5): Tak | iconv Obsługa (1.5): Tak | save.session_path: Zapisywalny | Max.Execution Time: 30 sekund | File Uploads: Włączone
MySQL Wersja: 5.0.66a-log ( Localhost via UNIX socket )

Informacje rozszerzone:
SEF: Wyłączone (bez mod_Rewrite) | FTP Layer: Wyłączone | htaccess: Nie zaimplementowano
PHP/suExec: Użytkownicy ftp i php są identyczni (prawdopodobnie zainstalowano PHP/suExec)
PHP Środowisko: API: ucgi5 | MySQLi: Tak | Max. Memory: 128M | Max. Upload Size: 64M | Max. Post Size: 64M | Max. Input Time: -1 | Zend Wersja: 2.2.0
Wyłączone Funkcje:
MySQL Klient: 5.0.33 ( latin2 )

Raul0073
15-08-2009, 16:43
pewnie grzebałeś w folderze administrator/ prawdopodobnie components jakbym ja napotkal taki problem podmienil bym pliki z orginala i by smigalo :]

zwiastun
15-08-2009, 18:03
Skądś to znam :)
Powodem są niedostosowane pliki VM (bodajże pliki formatujace zaplecze, ale umieszczone w katalogu components/com_virtuemart