PDA

Zobacz pełną wersję : probowalem wyczyscic menu i wszystko zniklo



smokk
07-08-2009, 12:42
Witam
Jako nowy uzytkownik joomla (dzis zainstalowalem ja pierwszy raz) chcialem wyczyscic menu i zaczac od zera. Zaznaczylem wiec artykuly, wykasowalem, i napisalem nowe, opublikowalem i dostalem taka wiadomosc jak chcialem sprawdzic przez przegladarke

You may not be able to visit this page because of:

an out-of-date bookmark/favourite
a search engine that has an out-of-date listing for this site
a mistyped address
you have no access to this page
The requested resource was not found.
An error has occurred while processing your request.If difficulties persist, please contact the System Administrator of this site.


Staralem sie wczytac nowe motywy, przywrocic wszytkie artykuly. Wszystko na nic. Czy moze mi ktos pomoc?
Ps. Czy mozliwe jest samemu od 0 stworzenie strony startowej czy trzeba modyfikowac to co dostępne?
Dziekuje i pozdrawiam

idek
07-08-2009, 12:52
Wgraj czystą instalację Joomla! i podczas instalowania odznacz wgrywanie danych przykładowych - wtedy dostaniesz tylko skrypt i czystą bazę..

a jako, ze zaczynasz swoją przygodę polecamy Ci http://www.wiki.joomla.pl/Nowicjusze

smokk
07-08-2009, 12:55
Dziekuje bardzo, to też zacząłem robić, sposob znany z kłopotów z windowsem :) . Myslalem ze jest jakis trick na przyklad podminic index php albo cos takiego. Dziekuje, stronę przeglądnę.
A tak swojś drogą mam serwer na home.pl i przegranie kilku mb joomli na serwer zabiera mi okolo godziny, przy czym mam lacze 10mb. czy to normalne?

idek
07-08-2009, 13:01
Ciutke długo... chyba, ze ostro przesadziłes, prawda jest taka, że instalka Joomla ma tysiące plików które składają się na powiedzmy 10mb

dłużej trwa niestety przegrywanie tysięcy plików o wadze 10mb niż jednego pliku o takiej wadze :|

mnie przegranie na home.pl zabiera okolo 15 minut.. (zawsze pozbawiam instalki standardowych szablonow i niepotrzebnych plików językowych instalatora)

smokk
07-08-2009, 13:42
Jeszcze raz dziekuje, wlasnie tak zrobilem. Mnie tak dokladnie to 37 minut wiec rzeczywiscie przesadzilem, ale nie obcinam szablonow. czy wystarczy usunac katalogi i jesli tak to jakie.

indego
07-08-2009, 15:04
Witam
Jako nowy uzytkownik joomla (dzis zainstalowalem ja pierwszy raz) chcialem wyczyscic menu i zaczac od zera. Zaznaczylem wiec artykuly, wykasowalem, i napisalem nowe, opublikowalem i dostalem taka wiadomosc jak chcialem sprawdzic przez przegladarke

You may not be able to visit this page because of:
an out-of-date bookmark/favourite
a search engine that has an out-of-date listing for this site
a mistyped address
you have no access to this page
The requested resource was not found.
An error has occurred while processing your request.If difficulties persist, please contact the System Administrator of this site.


Staralem sie wczytac nowe motywy, przywrocic wszytkie artykuly. Wszystko na nic. Czy moze mi ktos pomoc?
Ps. Czy mozliwe jest samemu od 0 stworzenie strony startowej czy trzeba modyfikowac to co dostępne?
Dziekuje i pozdrawiam

Najprawdopodobniej wyczysciles mainmenu, ktory jest niezbedny do dzialania joomla.

gripsy
07-08-2009, 16:45
Jeszcze raz dziekuje, wlasnie tak zrobilem. Mnie tak dokladnie to 37 minut wiec rzeczywiscie przesadzilem, ale nie obcinam szablonow. czy wystarczy usunac katalogi i jesli tak to jakie.
jinstaller ci pomoże, instalujesz w 5 sekund.