PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z menu rozwijanym



vidiacq
07-08-2009, 12:38
Witam was. Temat już może był poruszany, ale nie znalazłem satysfakcjonującej mnie odpowiedzi.
Stworzyłem sobie kilka menu i rzecz jasna mogę nimi zarządzać (ustawiać położenie, kolejność, itp. itd.). Mój problem polega na tym, iż chciałem aby po najechaniu na jakąś opcję rozwijała się vertical-nie. Niestety nie umiem tego zrobić. Ściągałem moduły, ale lipa. Działają tylko do jednego menu a do pozostałych nie. Proszę o pomoc w rozwiązaniu.

gripsy
07-08-2009, 15:56
Witam was. Temat już może był poruszany, ale nie znalazłem satysfakcjonującej mnie odpowiedzi.
Stworzyłem sobie kilka menu i rzecz jasna mogę nimi zarządzać (ustawiać położenie, kolejność, itp. itd.). Mój problem polega na tym, iż chciałem aby po najechaniu na jakąś opcję rozwijała się vertical-nie. Niestety nie umiem tego zrobić. Ściągałem moduły, ale lipa. Działają tylko do jednego menu a do pozostałych nie. Proszę o pomoc w rozwiązaniu.
A próbowałeś kopiować te moduły?

vidiacq
07-08-2009, 22:23
nie, ale chcialbym tego uniknac, chcialbym zeby to byl moze jakis komponent moze plugin albo cos innego zeby tylko ustawic czy bedzie to vertical czy horizontal i moze jeszcze inne jakies pozyteczne funkcje

gripsy
09-08-2009, 14:17
Przecież kopiowanie modułów to normalna rzecz, zaznaczasz moduł i klikasz kopiuj.

vidiacq
10-08-2009, 12:15
no ok faktycznie kopiowanie oplaca sie, tylko uzywajac superfish submenu podchodzi mi pod glowny content i lipa, nie bardzo wiem gdzie go ustawic, probuje z-index'em ale nie bardzo