PDA

Zobacz pełną wersję : Więcej w artykule nie działa



T.A.
07-08-2009, 17:40
Witam mam Joomla Wersja 1.5.14, w artykule jak piszę chciałem zastosować funkcję więcej. Zawsze po naciśnięciu w poprzednich wersjach pojawiał mi się czerwony pasek oddzielający. W tej chwili bez efektu. Prosze o pomoc co zrobić aby ro zadziałało... z funkcją podział strony mam to samo.

T.A.
07-08-2009, 21:02
Witam juz wiek kiedy mi nie działa, mam zrobionę menu News i ściąga artykuły z seksji News normalnych artykułach nie ma tego problemu tylko tutaj Czy ktoś wie jak mnie naprowadzić na błąd

indego
07-08-2009, 23:29
Jakiego edytora uzywasz, bo jesli JCE to dolne wiecej nie działa, musisz uzyc wiecej w ikonach edytora, nie pamietam dobrze, ale jest to chyba ostatnia linia ikon, 3 lub 4 od prawej

KYCu
07-08-2009, 23:37
Nieprawda! w JCE dolne "więcej" działa prawidłowo!
T.A. Lepiej wyłacz sobie AdBlock w FF lub jeżeli masz AdMucher, w skrócie - blokowanie reklam. Czasem te blokady potrafią pomieszać w administracji Joomla! ;)

T.A.
08-08-2009, 09:08
KYCu a dokładnie gdzie to mam znaleść? W Joomla są takie funkcje do blokowania? Jak narazie wstawiłem dodatek tak aby na stałe wszędzie wstawiał więcej klientowi będzie łatwiej :) Ale wolałbym wiedzieć przy następnym gdzie to zmienić... Dzięki za pomoc i proszę o wiecej :)

KYCu
08-08-2009, 09:36
AdBlock jest tu (https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/1865) a AdMucher tutaj (http://www.programosy.pl/program,ad-muncher.html) i sam odpowiedz sobie na pytanie:

KYCu a dokładnie gdzie to mam znaleść? W Joomla są takie funkcje do blokowania?

T.A.
08-08-2009, 09:42
Naj Czcigodnej Cię przepraszam :) Nie zrozumiałem wcześniej co pisałeś. Masz racje to przeglądarka blokowała a nie JOOMLA :)
TEMAT ZAKOŃCZONY dziekuję za pomoc...

indego
09-08-2009, 10:59
Nieprawda! w JCE dolne "więcej" działa prawidłowo!
T.A. Lepiej wyłacz sobie AdBlock w FF lub jeżeli masz AdMucher, w skrócie - blokowanie reklam. Czasem te blokady potrafią pomieszać w administracji Joomla! ;)

kycu, u mnie dolne więcej nie działa, po nacisnieciu przycisku wywala edytor do glownej strony PA. Wiem ze ten problem jest nie tylko u mnie, bo temat byl juz przerabiany na forum. Chodzi mi dokladnie o te przyciski:
http://www.indego.nazwa.pl/DODATKI_JOOMLA/wiecej.jpg

Z tych 3 chyba tylko dodawanie grafiki działa.
Jesli u Ciebie działa, to podziel sie jak to zrobiles.
Sprawdzalem na wersji com_jce_157_154_package.

KYCu
09-08-2009, 11:11
Z chęcią bym się podzielił ale u mnie po prostu działa :) odkąd używam Joomla + JCE.

indego
09-08-2009, 11:20
jakich wersji joomli i JCE uzywasz i po najechaniu na dolny przycisk więcej, jaki adres url Ci się pojawia (otwórz go w nowej karcie).

KYCu
09-08-2009, 11:33
jakich wersji joomli i JCE uzywasz
Zawsze aktualne wersje. J! 1.5.14 (aktualizacja z 1.5.12), JCE 1.5.3


jaki adres url Ci się pojawia (otwórz go w nowej karcie)
w sumie nijaki... http://mojastrona.pl/administrator/# tak, na końcu jest #

indego
09-08-2009, 11:47
No to jesli pojawia Ci się adres ../administrator/# to Tobie tez nie działa ten przycisk. Bo jest to odwołanie do głównej strony PA.

KYCu
09-08-2009, 11:50
No dlaczego mi wmawiasz coś, co nie ma miejsca. Powiedziałem że działa to tak jest.

indego
09-08-2009, 12:13
Przepraszam, w Tiny tez jest taki link.

KYCu
09-08-2009, 12:37
To teraz pytanie do Ciebie indego. Używasz jakichś wtyczek, programów do blokowania reklam? tj. AdBlock, AdMucher, próbowałeś je wyłączyć przed wejściem do PA?
Kolega o nicku T.A. dostosował się do mojej porady i u niego śmiga jak należy.

indego
09-08-2009, 18:44
Nie posiadam zadnych wtyczek i ten problem nie wystepuje tylko u mnie, bo temat byl juz walkowany i z tego co pamietam to @idek mial podobny problem, bo szukał dzialajacego przycisku wiecej. W sumie nie ma to dla mnie wiekszego znaczenia bo JCE ma wlasny przycisk Wiecej... wiec z niego korzystam, a moja dociekliwosc byla tylko spowodowana zwykla ciekawoscią.

porterr
01-10-2009, 15:43
Niestety Panowie problem jest bardziej złożony, ja mam dwa serwisy identyczne (prawie), w jednym działa jce bez problemu a w drugim nie, jce 1,4 1,7 joomla 1514.

Jak wyżej z tym, że nie działają mi również zdjęcia:>
A w drugiej działa wszitko :)

wlodek21
20-02-2010, 10:55
Witam przeczytałem wszystkie posty i nie stety...nie znalazłem rozwiązania przycisk "więcej" wciaż nie działa ;/ moja aktualna wersja Joomla 1.5.15 JCE 156 w momencie kiedy dodam Wiecej obojetnie czy z dolnego menu czy wbudowanego w JCE i tak nie działa ;/ prosze o pomoc