PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z Misterestate



zioom
08-08-2009, 00:43
Witam mam problem z Misterestate, użytkownicy nie mogą dodawać ogłoszeń od strony frontowej nie mam opcji dodaj, jest tylko
katalog obiektów
start/szukaj

mam tą wersje

com_misterestate_1.1-utf8

pobrałem ja z joomla.pl

posiadam joomla_1.0.15_JIE

z góry dzięki za pomoc

zioom
08-08-2009, 02:53
teraz mam joomle 1.5.14 i tu wogle nie chodzi, znacie moze jakies komponęty, moduły do dodawania ogłoszeń, żeby użytkownicy mogli dodać ogłoszenie + fotki oraz wyszukać według kryteriów

Robert1724
08-08-2009, 09:26
teraz mam joomle 1.5.14 i tu wogle nie chodzi, znacie moze jakies komponęty, moduły do dodawania ogłoszeń, żeby użytkownicy mogli dodać ogłoszenie + fotki oraz wyszukać według kryteriów

witaj ziom !

już trochę przetrawiłem misterestate (robiłem własne tłumaczenia i plugin), radzę pozostać przy joomli 1.5, na stronie misterestate są aktualne wersje .... polecam ME 1.5.2 z zestawem pluginów ... to jest naprawdę dobry komponent ale zależy ile ogłoszeń chcesz dodawać i jaką bazę chcesz zbudować... ważne są wielkości grafik - zdjęć które będą umieszczać użytkownicy i ich ilość,
ja mając na początku problemy z dodawaniem dużej ilości ograniczyłem, ilość sztuk i ciężar tak aby wszystko dobrze płynnie działało.. na dzień dzisiejszy postawiłem 2 serwisy z nieruchomościami i działają bez zarzut.
pisz jakie masz problemy

zioom
08-08-2009, 09:55
o dzięki, czyli rozumiem ze jest wersja pl :] nice, powiedz cos więcej o tłumaczeniach jak możesz i pluginach
dzieki za pomoc idę do strony :]

gripsy
09-08-2009, 14:25
Poszukaj na forum, był taki problem poruszany. Coś tam też pisałem więc poszukaj po moich postach. Nie musisz od razu zmieniać wersji, choć to dobre posunięcie.
Byli i tacy, którzy jak coś im nie wychodziło to uciekali od Joomli. Są tacy nadal. Ale wracają :) ZAWSZE

Robert1724
10-08-2009, 01:32
o dzięki, czyli rozumiem ze jest wersja pl :] nice, powiedz cos więcej o tłumaczeniach jak możesz i pluginach
dzieki za pomoc idę do strony :]

zioom; zapytaj konkretnie, bo nie wiem co cię interesuje z pluginów, jeśli chodzi o tłumaczenia to możesz zmieniać dla własnych potrzeb, ściągnij sobie przykładową paczkę językową i na logikę czytaj kod i sprawdzaj jego występowanie w konkretnych modułach... ja dla potrzeby jednego serwisu zrobiłem swoje tłumaczenie zmieniając znaczenia - składnie słów aby sens miał dany cel a nie w ciemno proste tłumaczenie, tak samo możesz pozmieniać tłumaczenia pól opisujących zawartość oferty nieruchomości (możesz również dodawać nowe elementy, ale nie radzę na początek)
pracuję teraz nad zmianą domyślnej przeglądarki grafiki jaka jest zdefiniowana w core podstawowym... powodzenie i pisz w dym jak coś potrzeba

zioom
10-08-2009, 11:37
ok dzięki man