PDA

Zobacz pełną wersję : Problem Virtuemart i Artykuły



Grisza
08-08-2009, 09:44
Chciałem dodać do WirtueMarta kilka Artykułów dotyczących jak kupować sklepem. Gdy je zacząłem dodawać to ze strony głównej sklepu zniknął mi opis sklepu. Jak przywrócić ten opis. Efekty można zobaczyć na proba2009.nazwa.pl.

Grisza
08-08-2009, 09:58
Chciałem dodać do WirtueMarta kilka Artykułów dotyczących jak kupować sklepem. Gdy je zacząłem dodawać to ze strony głównej sklepu zniknął mi opis sklepu. Jak przywrócić ten opis. Efekty można zobaczyć na proba2009.nazwa.pl.
Bardzo proszę o pomoc. Wcześniej mi się ładnie wyświetlał opis sklepu a teraz zamiast niego jest artykuł wyświetlany

zwiastun
08-08-2009, 10:15
Sam sobie odpowiedziałeś. Chcesz na głównej (otwierającej witrynę) artykuły to masz artykuły.

Grisza
08-08-2009, 10:29
Sam sobie odpowiedziałeś. Chcesz na głównej (otwierającej witrynę) artykuły to masz artykuły.

Tzn inaczej było, bo W głównym menu zmieniłem zamiast VirtueMart, to by otwierał Artykuł i przez to nie wyświetlał się Opis sklepu. Czyli jednym słowem by mieć artykuły trzeba mieć dwa menu chyba bo główne Menu zajmowane jest przez VirtueMarta. Dzięki Zwiastun :)