PDA

Zobacz pełną wersję : Separator w menu - separator graficzny w Extended Menu



Jox
08-08-2009, 18:27
Witam ponownie.
Tym razem niestety moim problemem jest jedna mała kreska (no i IE ale to na inna bajke;-)
Otóż zainstalowałem Extended Menu. Skonfigurowalem i wszystko było by ok gdyby nie separator ; -) Chciałem pomiedzy menu (poziome) nadać separator (pionowe kreski graficzne).

Niestety ani biorąc grafike przy linkach ani w separatoarze nie chce mi wczytać obrazka. Co zrobilem?

Ustawilem chmody 777 dla images i dla stories
Zaznaczylem odpowiednią grafike (na przemian .png i .jpg majac nadzieje ze to od rozszerzenia;-) w pozycji menu. W module zaś zaznaczylem w Show Icon Left Aligned (bo były opjce Right/Only images/NIE).

Reasumujac chialem z grafiki w linku zrobić separator : ) niestety nie udalo sie : )

Pytanie czy da sie w css'ie ustawić separator w menu a jeżeli tak to czy mógł by ktoś wspomóc kodem? Ewentualnie gdzie popelniam blad :> Wydaje mi sie ze wyczerpałem wszystkie możliwe opcje w PA.

Separator sam w sobie dziala w MENU (jeżeli wpisze np. ---- to on widnieje) natomiast grafika za ciorta nie chce sie wczytac.

Pozdrawiam i dziękuje za zainteresowanie :)

Paweł


EDIT
Zapomniał bym o najważniejszym

/** separator */
span.mainlevel-son-of-suckerfish-horizontal, span.sublevel-son-of-suckerfish-horizontal {
display: block;
padding: 0;
padding-top: 1px;
background: #0A9431 url(../images/separator-menu.jpg) top left repeat-x;
}

To jest kod z menu.css : ) rowniez nie dziala. Wiec pewnie gdzieś robie blad.. :)