PDA

Zobacz pełną wersję : Komentarz w VM



weblady
11-08-2009, 09:59
Witam!
Mam problem z komentarzami. Otóż po dodaniu komentarza pod danym produktem treść rozsypuje się:( Dlaczego? Ciepło pozdrawiam.

idek
11-08-2009, 14:01
Ciepło witam, ale już chłodno muszę Ci powiedzieć, że czasownik "rozsypuje się" nie mówi nam zbyt wiele, baaa... nie mówi nam NIC!

zatem, albo napisz coś wiecej, albo podrzuć link do strony (tak bedzie najlepiej)

weblady
11-08-2009, 22:23
Wybacz moją nieprecyzję;) Może pokażę to na przykładzie swojej strony: www.bylinywlanckoronie.pl (http://www.bylinywlanckoronie.pl/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=83&category_id=8&option=com_virtuemart&Itemid=102)Tekst: "Jeżeli chcemy aby hortensja zakwitła musimy ją zabezpieczyć przed przemarznięciem zimowym. Inną przyczyną nie zakwitania hortensji ogrodowej
może być również nieprawidłowe cięcie! Pamiętajmy - hortensja ogrodowa kwitnie na pędach zeszłorocznych. Jeżeli zatem usuniemy zdrewniałe
pędy z pąkami kwiatowymi - roślina w danym sezonie już nie zakwitnie" w połowie zdania załamuje się tekst i przerzuca do nowego wersu.

pyziak
11-08-2009, 23:27
oczywiście że się łamie tekst bo masz w kodzie znacznik <br> jest tu:
ogrodowej<br> oraz tu:

zdrewniałe<br>czyli najprawdopodobniej kopiowałaś ten teks i pociągnęło z kodowaniem,
proponuje przepuścić go przez np: notatnik i zgubi kodowanie.

ps.
tak na marginesie to mam pytanko : Czy tylko zarządzasz tą stronką czy może rośliny to twoja pasja ?

weblady
12-08-2009, 11:08
Też sądziłam, że to przez ten znacznik, a tekst wprowadzałam ręcznie. Za każdym razem zdanie łamało się w połowie i przerzucało do nowego wersu. Zawsze robię tym właśnie sposobem, wbijam tekst w notatnik a potem kopiuję.
Ten problem pojawia się przy każdym dodanym komentarzu! Wynika z tego, że ten znacznik wrzuca się automatycznie (zaznaczam - nie kopiowałam teksu):confused:

Tak, rośliny i ogród to moja wielka pasja:) Pozdrawiam ciepło:)

pyziak
13-08-2009, 11:59
rzeczywiście u mnie też przełamuje samo w tym samym miejscu, patrzyłem w ustawieniach i nie znalazłem tam nić tylko minimalna i maksymalna ilość znaków w komentarzu, trzeba by było poszperać w bazie, albo w plikach ;(

weblady
13-08-2009, 19:35
No właśnie..., GDZIE:confused: