PDA

Zobacz pełną wersję : Dodatkowe pola w dodawaniu artykułu



le1t00
11-08-2009, 17:51
Witam serdecznie, powoli tworzę stronę oparta o najnowszy build joomli i niestety ale domyślnie w tym CMS nie ma opcji tworzenia dodatkowych pól przy dodawaniu artykuły, na ex....org też nic nie znalazłem, a jest to mi bardzo potrzebne.
Chodzi mi o coś takiego,
Treść artykułu
np. Nasza ocena (oddzielone pod artem)
i inne pola

Zna ktoś jakiś sposób na to?

zwiastun
11-08-2009, 17:57
A może by tak najpierw poznać podstawy?

le1t00
11-08-2009, 19:22
Czemu jesteś tak wrogo nastawiony...
3/4 wyników z google odnosi się do joomli 1.0, inne mówią, że potrzeba dodatkowych komponentów, a nazwy nie są wylistowane, strona z pomocą z waszą domeną też dla joomli 1.0
Więc skąd mam poznać "podstawy"?

zwiastun
11-08-2009, 19:39
No cóż, wobec takich, co mają pod nos podstawione i znaleźć nie potrafią, mogę wydawać się wrogo nastawiony. A wobec takich co tu jeszcze bzdury co rusz wypisują, tym bardziej.

le1t00
11-08-2009, 19:44
To jeżeli już sobie poużywałeś to pokaż mi to miejsce co pod nos podstawiona jest moja odpowiedź...
Zawartość stron w twojej stopce nie zawiera nigdzie słowa dodatkowe pola, custom field i podobne, na forum też tego nie widzę.
Tak trudno pomóc?

zwiastun
11-08-2009, 19:59
Ja sobie nie używam, bo nie mam po co.
Wedle mojej wiedzy tabela artykułów w Joomla! zawiera komplet pól z dodatkowymi informacjami. Sugerowałem, byś poznał podstawy na tyle, byś był partnerem do rozmowy. Jako przykład podałeś "Nasza ocena". Wprawdzie nie wiem, co to znaczy "nasza" w Twoim wydaniu, ale ocena artykułu jest standardowym elementem Joomla!. A to, że ja sobie mogę wyobrazić, co się Tobie marzy, to jeszcze nie powód, bym wypisywał kolejne oczywistości.