PDA

Zobacz pełną wersję : Globalne ustawienia dla artykułów



mbx
11-08-2009, 19:50
Witam, chce usatwic alby dla wszystkich tworzony artykułów nie pojawiały sie znaczniki pdf, drukowania, aktualizacji itd...
A więc jestem w menadzeze artykulów i wybieram Parameters i tam sobie zanaczam coukryć niestety wszystko jest nadal widoczne.
Co robie źle ?

zwiastun
11-08-2009, 19:55
Widoczność zależy od ustawień globalnych (tam gdzie ich dokonywałeś), ale te są modyfikowane przez ustawienia lokalne - pozycji menu lub konkretnego artykułu. Dodatkowo może powstać pewne zamieszanie, jeśli do artykułu można dotrzec z dwóch lub więcej pozycji menu.

mbx
11-08-2009, 20:24
No wlasnie gdzie dokonać ustawień globalnych ?
Narazie mam domyślne tak jak po intalowaniu.

zwiastun
11-08-2009, 20:32
Nie jesteś tu po raz pierwszy i wiesz, że irytują mnie pytania o podstawy objaśnione w pomocy - ten temat opisywany i na forum i w ekranach pomocy na wiki!
PS Odpowiedź na to o co pytasz, została Ci już udzielona!

czerwinek
12-08-2009, 09:12
Muisisz wejść w Artykuły wszystkie i następnie kliknąć Preferencje i tam już to ustawiasz.

zwiastun
12-08-2009, 12:45
@czerwinku : piszesz to w tym wątku po raz... czwarty!
1) pierwszy raz napisał @mbx ("jestem w menadzeze artykulów i wybieram Parameters")
2) drugi raz pisałem ja (Widoczność zależy od ustawień globalnych (tam gdzie ich dokonywałeś)
3) Trzeci raz również ja, choć pośrednio, zwracając uwagę, że odpowiedź na to, o co pyta, została już udzielona.
Chwali Ci się,że chcesz być pomocny, ale wyręczanie w myśleniu pomocą nie jest!

mbx
13-08-2009, 11:52
Skoro doszliśmy do tego ze ustawia sie do wszystko w preferencajch to dodam ze umnie to nie działa zbyt dobrze.
Zaznaczam aby niebyl publikowany tytuł, to w części artykułów nie jest, a w innej jest.
Przed ustawieniem preferencji zaznaczam wszystkie artykuły.
Dlaczego tak sie dziej ?

KYCu
13-08-2009, 12:26
A może te artykuły, które wyświetlają tytuł mają indywidualnie ustawione
"Pokaż tytuł: TAK"

lub

Możliwe też, że któraś pozycja w menu włącza tytuły w artykułach. O ile któraś z pozycji w Twoim menu odnosi się do artykułu, kategorii, sekcji.