PDA

Zobacz pełną wersję : kopiowanie subdomen



smokk
12-08-2009, 10:25
Witam, Starałem się znaleźć temat podobny do mojego ale nie udało mi się. Chciałem stworzyć 7 wersji językowych jednej strony tak, żeby dostęp redaktorzy mieli tylko do swoich wersji językowych wiec z tego co się zorientowalem najlepiej zainstalować 7 joomli w 7 katalogach i dać 7 subdomen odnoszących od strony startowej.
Stworzylem jedną domenę, angielską i chcialbym ja skopiować a podmienić tylko tekst. Niestety kopiuj i wklej nie działa. Czy ktoś mógłby poradzić mi jak mam to zrobić żeby zachować strukturę, moduły i wszystko tworząc następną domenę? Z góry bardzo dziękuję!

KYCu
12-08-2009, 10:34
Witaj.
A nie lepiej i łatwiej skorzystać z dodatku Joom!Fish?

smokk
12-08-2009, 10:46
witam, moze i lepiej tylko jestem zielony a o tej rybce nie mam pojecia i musze na szybko zrobic strony. Potem sie doucze teraz chcialbym poslugiwac sie tym co potrafie. Jest to możliwe?

trzepiz
12-08-2009, 10:47
proszę .. (ktoś się namęczył)

http://wiki.joomla.pl/Joom!Fish/Spis_tre%C5%9Bci

KYCu
12-08-2009, 11:09
i musze na szybko zrobic strony.
Ciekawe tylko, co szybciej zrobisz, postawisz 7 witryn na Joomla! czy przeczytasz cały poradnik, który podał @trzepiz ;). Oraz co będzie łatwiejsze, logować się na każdą z osobna witrynę i dodawać treści czy mieć wszystko pod ręką w Joom!Fish

smokk
12-08-2009, 11:17
Dzieki a czy mógłby ktoś odpowiedzieć na moej pytanie, bo poza wersją językową są inne zalety kilku witryn. Bardzo dziękuję