PDA

Zobacz pełną wersję : zmienilem chmody i witryna sie nie uruchamia :(



_em
14-08-2009, 19:19
witam, jestem średnio-początkujący. Chciałem zainstalować komponent komentarzy do moich artykułów i wkurzałem się, że ciągle wyskakują błędy typu "nie można zapisać pliku takiego do folderu takiego" więc pozamieniałem we wszystkich katalogach (tylko katalogach, pliki zostawiłem) chmody na 777 i co.. witryna się nie włącza :( (wcześniej włączała się) odświeżam i po pół sekundy nic się nie pojawia a witryna niby załadowana i widać tylko tytuł na pasku :( pomocy!

dkint
15-08-2009, 06:03
Witam

Wiesz co mam w garażu samochód, który nie chciał jeździć - gdzieś obiło mi się o uszy, że to kwestia braku paliwa, próbowałem nalać benzyny do baku ale nie mogłem odkręcić korka i nalałem paliwa do bagażnika ale auto dalej nie chce jeździć - już nie wiem co mam robić, ręce mi opadają POMOCY ! jaka to może być przyczyna ? - bezsensowna historyjka prawda ? wybacz ale taki sam jest twój post - myślisz, że tutaj każdy skończył jakąś szkołę wróżbiarstwa ? brak jakichkolwiek konkretnych danych z Twojej strony - nikt ci pomocy nie udzieli a tak w ogóle to skorzystaj z tego - http://www.forum.joomla.pl/showthread.php?t=21594

pozdrawiam
Krzysiek

_em
15-08-2009, 15:57
Problem rozwiązałem po napisaniu do 1 osoby z forum na gg, metoda prób i błędów pomogła, proszę o usunięcie tematu.
Ps. dkint - dzięki za historyjkę.