PDA

Zobacz pełną wersję : Zmiana nazwy pozycji w pagbreak



dirt77
16-08-2009, 11:10
czy można zmienić inaczej niż przez zmianę tytułu nazwę pierwszej pozycji w spisie treście robionym za pomocą pagebreak?

Jola
16-08-2009, 15:28
Witam,
funkcja odpowiedzialna za spis treści to:
plgContentCreateTOC(...)
w plugins/content/pagebreak.php
Pozdrawiam

dirt77
16-08-2009, 15:54
Witam,
funkcja odpowiedzialna za spis treści to:
plgContentCreateTOC(...)
w plugins/content/pagebreak.php
Pozdrawiam
można prosić o trochę konkretniejszą odpowiedź co tam zmienić w kodzie żebym mógł decydować jaki ma mieć tytuł pierwszy link spisu treści (bez zmieniania tytułu artykułu oczywiście)

Jola
16-08-2009, 16:28
Mam nadzieję, ze wiesz skąd się biorą nazwy w spisie treści.
Podajesz je przy dodawaniu podziału strony, jeśli nic nie podasz wyświetla się: Page #..
Myślę, że w Twoim przypadku wystarczy uzupełnienie wpisów w znacznikach podziału strony.

dirt77
16-08-2009, 16:57
Mam nadzieję, ze wiesz skąd się biorą nazwy w spisie treści.
Podajesz je przy dodawaniu podziału strony, jeśli nic nie podasz wyświetla się: Page #..
Myślę, że w Twoim przypadku wystarczy uzupełnienie wpisów w znacznikach podziału strony.
Tak, ale ta zasada dotyczy tylko stron od 2 do końca, nazwa pierwszej strony zawsze jest brana z tytułu artykułu w którym wstawiamy pagebreak, a zależy mi żeby właśnie bez zmiany tytułu zapisać tąpozycję pod inną nazwą w spisie

Jola
16-08-2009, 17:25
Moim zdaniem kod tej funkcji jest banalny i dla osoby mającej "blade" pojęcie o PHP widoczne jest, że tytuł artykułu zawiera zmienna $heading. Nie uważam się za super specjalistkę w tej dziedzinie, ale skoro zabierasz się za tego typu modyfikację to wypadałoby "liznąć" trochę PHP. Albo w tytule posta napisać otwarcie, że oczekujesz gotowego rozwiązania - myślę, że byłoby to uczciwsze postawienie sprawy. :)
Pozdrawiam

dirt77
16-08-2009, 17:27
Moim zdaniem kod tej funkcji jest banalny i dla osoby mającej "blade" pojęcie o PHP widoczne jest, że tytuł artykułu zawiera zmienna $heading. Nie uważam się za super specjalistkę w tej dziedzinie, ale skoro zabierasz się za tego typu modyfikację to wypadałoby "liznąć" trochę PHP. Albo w tytule posta napisać otwarcie, że oczekujesz gotowego rozwiązania - myślę, że byłoby to uczciwsze postawienie sprawy. :)
Pozdrawiam
Oczekuję:)

Jola
16-08-2009, 17:30
Oczekujesz, że mam zdolności jasnowidzenia i wiem co chcesz wstawić w miejsce tytułu? ;)

dirt77
16-08-2009, 17:32
dla różnych artykułów różne wartości, chcę móc decydować co tam ma być tak jak mogę w pozycjach od drugiej wzwyż

Jola
16-08-2009, 18:15
Twoje wymagania lekko odbiegają od wykorzystania informacji o artykule zapisywanych standardowo w Joomla (przerobienie tytułu, alias itp). Wg mnie nie da się tego zrobić na zasadzie "myk, myk i już". Chyba, że ktoś inny zna dodatek umożliwiający taką modyfikację.
Pozdrawiam