PDA

Zobacz pełną wersję : Dostęp do kategorii na forum Kunena



is0
19-08-2009, 11:26
Dzień dobry

Posiadałem komponent forum Kunena w wersji1.5.4 inie moglem sobie poradzić z dostępem z poziomu grupy autorów do forum. Jak bym nie ustawiał to albo wszyscy widzieli wszystko, albo nic. Zrobiłem update do 1.5.5. z myśla ze bedzie łatwiej ustawić dostęp grup do for , ale sie myliłem, nadal to samo.

Znalazłem ramke w sieci :
http://docs.kunena.com/images/thumb/6/63/Permissionlegend.jpg/800px-Permissionlegend.jpg

sprobowalem z niej ustawić dostep. chwilowo myslalem ze mi sie udalo i na zwyklym koncie sie nie wyswietlaja fora zablokowane dla zarejestrowanych. Po czym zaczołem testować ustawienia i wyszło w praniu ze jednak jest forum widoczne. Niewiem gdzie jest problem, ew gdzie ja moglem go popelnic wczesnej

is0
30-08-2009, 20:26
tradycyjnie nikt nie potrafi pomóc?

zwiastun
30-08-2009, 20:50
"tradycyjnie" Tobie nikt nie potrafi pomóc. A ja "tradycyjnie", zwłaszcza gdy mam gorszy humor, zamieniam autorom takich "tradycyjnych" uwag kolor nicka na czerwono!

magdaa
30-08-2009, 21:15
nie wiem, czy dobrze rozumiem, ale jeśli dostęp do określonych kategorii i for ma być od grupy Autor, to nie zapomnij także ustawić restrykcji dla forum. Czyli ustawiasz i dla kategorii i dla forum przynależnego do tej kategorii.

is0
01-09-2009, 02:04
nie wiem, czy dobrze rozumiem, ale jeśli dostęp do określonych kategorii i for ma być od grupy Autor, to nie zapomnij także ustawić restrykcji dla forum. Czyli ustawiasz i dla kategorii i dla forum przynależnego do tej kategorii.


dziękuje juz sobie poradzilem :)