PDA

Zobacz pełną wersję : JoomLeague



Rax
19-08-2009, 22:46
Witam wszystkich

Mam kilka pytan odnosnie komponentu JoomLeague pod Joomle 1.0.15 ktora mam obecnie zainstalowana. Chcialbym odrazu wspomniec ze na ich stronie w sekcji polskiej nie potrafia najwidoczniej odpowiedziec na moje pytania wiec sklaniam sie z prosba do was o pomoc. A wiec przechodzac do rzeczy:

1. Jak dziala JoomLeague oraz jak nalezy ja skonfigurowac? - Posiadam jak wyzej napisalem Joomle 1.0.15 spolonizowana oraz JoomLeague 0.93b takze spolonizowana... bez problemow zainstalowalem i posiadam zakladke w zapleczu JoomLeague... lecz co nalezy zrobic aby dane ktore uzupelnie na stronie pojawily sie na stronie??

2. Jak nalezy ustawic/zrobic/skonfigurowac moduly do JoomLeague typu:
"mod_joomleague_next_match"??
Poniewaz po Sukcesywnym zainstalowaniu na stronie oraz po opublikowaniu modulu pojawia sie taki napis w "okienku" JoomLeague Next Match


You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near \'AS home_name, \n t2. AS away_name, \n c1. AS home_\' at line 6 SQL=SELECT m.match_date AS datum, \n m.matchpart1 AS home, \n m.matchpart2 AS away, \n m.*, \n r.matchcode, r.name as round, \n t1. AS home_name, \n t2. AS away_name, \n c1. AS home_logo, \n c2. AS away_logo, \n j.name AS project_name FROM jos_3joomleague_matches AS m \n INNER JOIN jos_3joomleague AS j ON m.project_id = j.id \n INNER JOIN jos_3joomleague_rounds AS r ON m.round_id = r.id \n INNER JOIN jos_3joomleague_teams AS t1 ON m.matchpart1 = t1.id \n INNER JOIN jos_3joomleague_teams AS t2 ON m.matchpart2 = t2.id \n LEFT JOIN jos_3joomleague_clubs AS c1 ON t1.club_id = c1.id \n LEFT JOIN jos_3joomleague_clubs AS c2 ON t2.club_id = c2.id WHERE m.project_id IN (0) \n AND m.published \n AND DATE_ADD(m.match_date, INTERVAL \'0\' MINUTE) > \'2009-08-19 20:46:50\' ORDER by m.match_date, datum

Przy okazji chcialbym nawiazac do modulu JoomLeague Ranking w ktorym wyskakuje mi takie cos:


No project specified in configuration or in page url ('&p=XX'), or project not found



Dla tych leniwych ktorzy nie lubia czytac wszystkiego specjalnie pogrubilem moje pytania na ktore bardzo pilnie potrzebuje odpowiedzi :)

Serdecznie Pozdrawiam i mysle ze znajdzie sie pomocna osoba ;-)