PDA

Zobacz pełną wersję : Virtemart random modul jako głowny w main menu



bobskun
20-08-2009, 14:15
Witam,

Po właczeniu modułu virtemart na stronie głownej widzie kategorie oraz takie informacje jak polecane produkty.

Chciałbym pozbyć się tych informacji i mieć na stronie głownej moduł random product który wyswietla kilka lini produktów.

Pozdrawiam
Piotr

KYCu
20-08-2009, 14:19
Dziwnie sformułowany post. Ty nasz prosisz o pomoc, czy informujesz nas o tym, co masz do zrobienia?
W ustawieniach modułu patrzyłeś? Jeżeli jest to więcej niż jeden moduł, wyłącz po prostu te moduły, które są Ci niepotrzebne.

#edit

poszukaj także w ustawieniach samego VirtueMart

a najlepiej w VM-> Konfiguracja -> zakładka 'Strona' -> pod wyborem szablonu sklepu kliknij na 'Konfiguracja' i tam masz ustawienia

bobskun
20-08-2009, 14:26
Przepraszam za konstrukcje tego postu.

Generalnie jestem troszeczke zaplatany joomla używam od kilkunastu miesiecy i nie miałem takiego problemu.

Sprawa wyglada na naprawde prostą wystarczyło by powyłączać jakieś moduły lub pobawić się w ustawieniach modułu głownego czyli mod_virtuemart.

Jednak powyłaczałem wszystko co sie da w tym module nie dodałem żadnego innego a na stronie głownej w pozycji inset kategorie i produkty polecane.

Druga sprawa to to że po dodaniu modułu random_product w pozycji inste powoduje nałoże zdjęć na menu kategorie i produkty polecane.



Porsze o pomoc.

Pozdrawiam