PDA

Zobacz pełną wersję : Forum phpBB 3.0.5 - wady i zalety



henry
20-08-2009, 20:11
Właśnie zainstalowałem to forum i mam pytanie do osób go zainstalowały, jakie są wady i zalety tego forum. Mam Joomla 1.5.9 i czy integracja forum z serwisem jest konieczna czy niezupełnie. Mam srednio 300 odwiedzin na dobe, poniżej 100 praktycznie nie schodze, Joomla działa gdzies z 4 miesiące - max było ok. 15 tys/dobe

idek
20-08-2009, 20:17
1. zaktualizuj Joomla, altualne wydanie to 1.5.14
2. to nie forum o phpbb, żeby mówic o jego wadach i zaletach..
3. czy integracja jest konieczna czy też nie, to zalezy od tego, po co Ci forum i jak ono się ma do serwisu, w zaden sposób nie wiąze sie to z odwiedzianami, jakie podałeś i z czasem od kiedy dziala strona :D

henry
21-08-2009, 00:40
Ja rozumiem, że moderatorzy lubiaą się dowartościwać ale bez przesady :cool: - chyba zdajesz sobie sprawę, że forum które działa na serwisie z 50 odwiedzinami może paść w serwisie który będzie miał 5000 odwiedzin - i tylko po to podawałem statystyki.

1. zaktualizuj Joomla, altualne wydanie to 1.5.14
2. to nie forum o phpbb, żeby mówic o jego wadach i zaletach..
3. czy integracja jest konieczna czy też nie, to zalezy od tego, po co Ci forum i jak ono się ma do serwisu, w zaden sposób nie wiąze sie to z odwiedzianami, jakie podałeś i z czasem od kiedy dziala strona :D

idek
21-08-2009, 12:42
co Ty nie powiesz..? wszystko może Ci paść, nawet jak sam będziesz odwiedzał tylko swoją stronę

z ilością użytkowników rośnie prawdopodobieństwo że pad nastąpi szybciej, jednak jeśli wszystko masz dobrze dograne, to ograniczasz to prawdopodobieństwo praktycznie do 0