PDA

Zobacz pełną wersję : Dodatki dla uzytowników



dzidek99
22-08-2009, 15:17
Cześć!! Jestem w te klocki nowy i mam pytanie do was, jak można ulepszyć profil uzytkowanika bo po zalogowaniu jest tylko "Hi User".Czu można dodać jakis pugin, moduł czy cos innego zeby użytkownik mogł pisąć artykuły, dodąc swoje zdjęcie, dodawać komentarze, napisąć cos o sobie w proflu wiek itp. Dodawać im prawa po prostu. Proszę o propozycje z waszego doświadczenia i czego wy uzywacie. Dziękuję

moje
22-08-2009, 15:23
Ogółem to poszukaj dodatków społecznościowych.
Co do pisania artykułów, to trzeba w menu utworzyć odpowiednie łącze, do takiej strony, gdzie może napisać artykuł.

Przydatne linki:
www.wiki.joomla.pl

zwiastun
22-08-2009, 15:26
Na przykład komponent Community Builder
http://wiki.joomla.pl/Community_Builder

dzidek99
22-08-2009, 19:24
Proszę was o podanie bezpłatych komponentów, które wy używacie bedzie jeszcze lepiej jak bedą PL

zwiastun
22-08-2009, 19:32
Przesadzasz! Już raz usunąłem podobną wiadomość! Masz podany odnośnik do najbardziej znanego komponentu. Na jego stronie znajdziesz kolejne dziesiątki odnośników do różnych rozszerzeń. O innych rozszerzeniach "społecznościowych" bez trudu można znaleźć informacje w centralnym katalogu rozszerzeń czy nawet na forum.
Na tacy podają w restauracji!
Jeśli uważasz, że wczoraj ściągnąłeś Joomla!, a jutro skończysz tworzyć portal typu Nasza klasa, to się po prostu przeliczyłeś!