PDA

Zobacz pełną wersję : Forum pod 1,5



oprych
24-08-2009, 15:04
Witam
Wiem, że temat wielokrotnie wałkowany, ale i tak spróbuje uzyskać odpowiedź.
Czy możecie się podzielić informacją jakich for używacie?

Chodzi mi szczególnie:
- problemy z na lini forum-joomla
- integracja kont użytkowników

Sam testowałem kilka rozwiązań, ale chciałbym wiedzieć jak to się sprawdza w praktycznym użytkowaniu, a nie tylko podczas testów.
Mam baze użytkowników w SMF (używałem portalu opartego na SMF i MkPortalu) - nie zależy mi aż tak bardzo na postach - jak już to ważniejsze dla mnie byłby konta użytkowników.

Co radzicie? Nowa baza użytkowników - ponowna rejestracja.
Czy też przeniesienie kont użytkowników z SMF lub też użycie jakiś mostów?
Co się lepiej sprawdzi?

zwiastun
24-08-2009, 15:11
Witam
Wiem, że temat wielokrotnie wałkowany, ale i tak spróbuje uzyskać odpowiedź.

A Ty myślisz, że ludzie tu nie maja co robić, tylko pisać 100 razy jedno i to samo?

oprych
24-08-2009, 16:01
A Ty myślisz, że ludzie tu nie maja co robić, tylko pisać 100 razy jedno i to samo?

wiedziałem, że znowu ktoś coś takiego napisze, ewentualnie życzliwie poleci korzystać z opcji "szukaj"

Forum służy także do zasięgnięcia opinii prawda?
Jak ktoś nie chce nie musi odpowiadać - a Ty Zwiastun czy też Panie Zwiastun wprowadzasz już tu taki rygor, że ludzie boją się zapytać.

Wracając do tematu - nie ma tutaj za dużo o praktycznym użytkowaniu jakiś skryptów for pod Joomla - owszem konkretne problemy itp.

Po prostu chce się dowiedzieć, czy ktoś już używa jakiś czas jakiegoś konkretnego skryptu, no i jakie ma na jego temat opinie.

Dodatkowo zadałem też jedno konkretne pytanie, ale skoro to już takie trudne to przepraszam wszystkich za kłopot.

moje
24-08-2009, 16:03
A to taki problem poczytać opinii użytkowników o konkretnych dodatach do Joomla (pomostach, forach itp.) czy to na extenxion.joomla.pl czy na strona aurotów/twórców? Inglisz is izi ;)

zwiastun
24-08-2009, 16:10
Nie wprowadzam żadnego rygoru. Po prostu nic z takich pytań nie wynika. Otrzymasz "opinie" typu mnie pasuje to, a mnie to, a mnie się komunikat o Misiu nie podoba, a poza tym wszystko gra! I nie udawaj, że tego nie wiesz!

oprych
24-08-2009, 16:42
w sensie opinii chodziło mi o coś w stylu:
+ to i to
- to i tamto

Ale dobra przepraszam za kłopot, już więcej nie będę.

A co do języka - akurat znam, co nie oznacza, że inni użytkownicy którym by się to przydało choćby do najprostszych rozwiązań muszą go znać na tyle biegle, zresztą wiele problemów wychodzi właśnie dla polskich użytkowników - choćby i kodowanie - a to nie zawsze tych co porozumiewają się po angielsku obchodzi. Zresztą mam wrażenie że mało kogo co tu obchodzi :P

moje
24-08-2009, 17:30
To jest taka cecha naszego gatunku lenistwo i wygoda, każdy by chciał na tacy wszystko mieć podane ale samemu coś poszukać/zrobić albo wesprzeć w działaniu, to już nie ma komu.

Także, jeśli chcesz "pobabrać się" w "recenzenta" to jak najbardziej polecam :)
Możesz założyć swój blog, na którym byś opisywał testowanie/sprawdzanie dodatku i wystawiał ocenę wraz z swoją opinią :)