PDA

Zobacz pełną wersję : Abonament



Mauaku
25-08-2009, 14:56
Witam. Dostałem zlecenie wykonania serwisu z abonamentem. W Joomla! bawię się od niedawna. Próby napisania własnej templatki i componentu/modułu mam już za sobą. Obecnie próbuję znaleźć najlepsze rozwiązanie na abonament i ciągle dochodzę do martwego punktu. Mam co raz mniej czasu na wykonanie projektu, a bez przerwy krążę, szukam, czytam i bez efektów.

Próbowałem wykorzystać z Account expiration control i JContentSubscription, ale bez większych rezultatów...

Bardzo proszę o pomoc lub wskazówki w dobraniu/konfiguracji dodatków, które pomogą mi rozwiązać problem: Dostęp czasowy do artykułów i własnego komponentu po uiszczeniu opłaty - zleceniodawca chce przelewów, kart i smsów, więc muszę wykorzystać przelewy24.pl. Ewentualnie, gdyby udało się rozwiązać ten problem modyfikacją podstawowych komponentów, też chętnie poczytam, jak można to zrobić...

dkint
25-08-2009, 18:15
Witam

Możesz uściślić ?
Próbowałem wykorzystać z Account expiration control i JContentSubscription, ale bez większych rezultatów komponenty spełniają jak najbardziej funkcje subskrypcji ...

pozdrawiam
Krzysiek

Mauaku
26-08-2009, 00:58
Mógłby ktoś podać linki do opisu, jak poprawnie zainstalować, skonfigurować i obsługiwać AEC? Znalazłem taki opis na stronie autorów http://valanx.org/index.php?option=com_jfusion&Itemid=92&jfile=viewtopic.php&f=12&t=12578, ale pomimo tego komponent nie działa :(

Podczas próby logowania istniejącego użytkownika dostaje komunikat:


JAuthentication::__construct: Nie można wczytać biblioteki uwierzytelniania.
Nazwa i hasło użytkownika są niepoprawne albo nie posiadasz u nas konta.Próba rejestracji kończy się jeszcze ciekawiej:


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /components/com_acctexp/acctexp.class.php on line 9760

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /components/com_acctexp/acctexp.class.php on line 10116

Fatal error: Call to a member function getMIforms() on a non-object in /components/com_acctexp/acctexp.class.php on line 7789Powoli jestem zdeterminowany, żeby napisać własny paracomponent do abonamentu z obsługą płatności...

zwiastun
26-08-2009, 01:19
Nie wiem, jak to rozwiązać, ale nawet gdybym wiedział, to bym nie podpowiedział. A nuż napiszesz i udostępnisz!

Mauaku
26-08-2009, 01:37
Gdyby nie fakt, że potrzebuję to na wczoraj, już dawno bym usiadł i napisał coś z polskimi modułami płatności... Na razie ręce mi opadły do podłogi i nie wiem co zrobić...


----------------------------------

Pięknie, JAuthentication::__construct wywala się również w panelu admina i muszę wejść przez bazę...

zwiastun
26-08-2009, 02:09
Pisać, bo nie ma!

Mauaku
27-08-2009, 02:52
No słowo się rzekło. Piszę, zobaczymy, jak mi wyjdzie. Najpierw oczywiście musi zadziałać u mnie. Potem opakuję ładnie i będę pytał, gdzie to wysłać:)

prince15
27-08-2009, 09:11
@Mauaku może odrobinę pomoże Ci w pracy plugin, który swojego czasu został udostępniony do Joomla, do płatnej treści.

Tu masz mniej więcej opis jak to działa: http://www.joomla.pl/content/view/419/1/
A tutaj plugina: http://www.atomsms.pl/opisy/sms-dostep/joomla/