PDA

Zobacz pełną wersję : Instalacja forum - problem!!!



nowy_pecet
26-08-2009, 23:43
Mam joomla! 1.5.14 aktualizowane z 1.5.9. Próbuję zainstalować forum Agora w wersji 3.0.06 PL. Niestety występuje taki komunikat:


JFolder::files: Ścieżka wskazuje niewłaściwy katalog albo katalog już usunięty.
JFolder::folder: Ścieżka wskazuje niewłaściwy katalog albo katalog już usunięty.
JFolder::files: Ścieżka wskazuje niewłaściwy katalog albo katalog już usunięty.
Błąd. Nie znalazłem pliku instalacyjnego (XML) we wskazanym pakiecie. Być może pakiet jest podwójnie skompresowany.

Warning: array_merge() [function.array-merge (http://lacafemystique.pl/administrator/function.array-merge)]: Argument #1 is not an array in /home/thetiger/(.tu nazwa folderu - prawidłowa..)/libraries/joomla/installer/helper.php on line 142

Warning: array_merge() [function.array-merge (http://lacafemystique.pl/administrator/function.array-merge)]: Argument #2 is not an array in /home/thetiger/(.tu nazwa folderu - prawidłowa..)/libraries/joomla/installer/helper.php on line 142

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/thetiger/lacafemystique/libraries/joomla/installer/helper.php on line 187
Nie można znaleźć pakietu instalacyjnego.Przy próbie instalacji forum Kunena (czy jakoś tak, nie jestem pewien), problem jest identyczny. Jedynie udało mi się zainstalować Agore 2.5. Inne komponenty się instalują. Proszę o pomoc.

PS. To powinno trafić do kategorii joomla 1.5 - proszę o przeniesienie.

Lippi
01-09-2009, 15:48
Moim zdaniem nie wszystkie pliki przekopiowały się na serwer.
Próbowałeś instalować Agorę z sieci?

Miałem bardzo podobny problem i pomogło.

nowy_pecet
01-09-2009, 20:01
Mam php 5.2.4. Nie wiem co powoduje ten błąd. Spróbuję jeszcze raz.

weedlog
26-10-2009, 21:16
Mam podobny problem. Kunena w wersji angielskiej instaluje się bez problemu więc podejrzewam, że problem jest gdzieś w wersji polskiej.

zwiastun
26-10-2009, 21:27
To sobie dodaj język polski FTP-em.

marker
06-11-2009, 01:12
Witam,
mam ten sam problem. Znany jest juz rozwiązanie?
Proszę o pomoc!

weedlog
06-11-2009, 11:51
Ja zrobiłem jak napisał zwiastun. Ściągnąłem i zainstalowałem wersję angielską a potem nadpisałem przy pomocy FTP odpowiednie plik/pliki (już nie pamiętam które) wersją polską.

wwwkamilpl
25-11-2009, 12:54
Dorażcie mi jakieś fajne forum do zainstalowania bezproblemowego

nikszal
25-11-2009, 13:38
Kunena pod warunkiem, że posiadasz bezproblemowy serwer, a nie taki za 0 (zero) złotych.

wwwkamilpl
25-11-2009, 20:28
dzieki Spróbuje

Jacek S
14-01-2010, 09:57
To sobie dodaj język polski FTP-em.

A czy mógłbym dostać podpowiedź jak to zrobić??
Miałem dokładnie ten sam problem z instalacją polskiej wersji, więc za radą w tym wątku zainstalowałem wersję angielską i ta poszła bez problemu, ale wolałbym mieć język polski jednak.
Z góry dziękuję.

Aha, tak w ogóle to mój pierwszy post na forum więc WITAM WSZYSTKICH!!!
Nie jestem informatykiem, ani nie znam się na tworzeniu stron internetowych, ale potrzebowałem stworzyć sobie jakąś galerię fotograficzną i ktoś polecił mi Jommlę. Póki co system sprawdza się dość dobrze, ale chciałbym go poznać lepiej, więc liczę na pomoc bardziej doświadczonych kolegów, za co z góry dziękuję.