PDA

Zobacz pełną wersję : Moduł logowania



Grisza
27-08-2009, 11:24
Słuchajcie potrzebuje wyciągnąć ze sklepu moduł logowania i dać go powyżej. Tzn na module sklepowym też może być, ale ważne jest by można go było też dodać do szablonu jakoś w prawym górnym rogu.

alex51
27-08-2009, 12:30
Dlaczego nie sklonujesz tego modułu i nie ustawisz w wybranym położeniu, np. right?

Grisza
27-08-2009, 13:41
Dlaczego nie sklonujesz tego modułu i nie ustawisz w wybranym położeniu, np. right?
W tym właśnie problem. Nie wiem jak się klonuje moduły. Mógłbyś mi właśnie podpowiedzieć jak to się robi ? :)

zwiastun
27-08-2009, 13:45
Grisza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bez przesady! Tworzysz moduł albo kopiujesz!

Grisza
27-08-2009, 16:50
Dzięki doszedłem :)
Lubię Twoje podpowiedzi, bo zawsze zmuszają do pomyślenia :)
Teraz mam inny problem. Jak w szablonie dodać miejsce by móc tam osadzić dany moduł. Chodzi mi o dodanie modułu logowania z prawej górnej strony. Jak to osadzić w szablonie. Wiem, że muszę obrazek logo trochę wtedy przyciąć. adres sklepu. proba2009.nazwa.pl

Bazyl
27-08-2009, 17:00
http://wiki.joomla.pl/Pozycje_modu%C5%82%C3%B3w

alex51
27-08-2009, 17:21
Patrząc na podany adres widzę, że masz moduł logowania umieszczony po prawej stronie szablonu. Nie wiem w jakim celu planujesz dokonywać zmian w strukturze szablonu? Obecna pozycja modułu logowania wydaje się być całkiem odpowiednia.

Grisza
28-08-2009, 10:50
Patrząc na podany adres widzę, że masz moduł logowania umieszczony po prawej stronie szablonu. Nie wiem w jakim celu planujesz dokonywać zmian w strukturze szablonu? Obecna pozycja modułu logowania wydaje się być całkiem odpowiednia.


Tzn. to jest tak, że mój szef sobie zażyczył by tak było w prawym górnym rogu jak na www.dobrewina.pl (http://www.dobrewina.pl)

alex51
28-08-2009, 12:24
Myślę, ąe jest to możliwe do zrobienia, ale wymaga ingerencji w strukturę szablonu. Musiałbyś próbować wstawić moduł logowania w pozycji przeznaczonej dla obrazka logo.

Grisza
28-08-2009, 12:29
Myślę, ąe jest to możliwe do zrobienia, ale wymaga ingerencji w strukturę szablonu. Musiałbyś próbować wstawić moduł logowania w pozycji przeznaczonej dla obrazka logo.

Tzn tam jeszcze u góry jest jedno osadzenie, ale jak się tam wstawi to strasznie brzydko to wygląda, bo podkłąda się pod logo. Jednym słowem, bym musiał przenieść osadzenie trochę w prawo i przyciąć logo. Jak przenieść osadzenie ? :) Wiem że paddingami można ale właściwie jak to zrobić. Czego szuakać w szablonie. i czy w htmlu tego szukać czy w css ?