PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z JoomlaPack - program zamiera



InWet
27-08-2009, 13:36
Mam problem z JoomlaPack 2.3.2-core (najnowsza wersja). JoomlaPack jest zainstalowana na Joomla 1.5.14. Uruchamiam program (nie zmieniając ustawień domyślnych), włączam tworzenie backupu i czekam, ... i czekam, ... i czekam itd. Program wyświetla komunikat "Please do not browse to another page unless you see a completion or error message." i zamiera. Po jakimś czasie przeglądarka rozłącza mnie z serwisem i tyle. W żaden sposób nie mogę stworzyć poprawnego backupu. :-( Czekałem godzinę i nic. To tylko wersja testowa serwisu więc nie ma w nim prawie żadnych treści poza domyślnymi z Joomla. Co ciekawe, plik archiwum *.zip który się zdążył się stworzyć w folderze ".../administrator/components/com_joomlapack/backup" jest gigantyczny (1,6 GB!). Może będziecie mogli mi pomoc. Czy wiecie gdzie robię błąd?
Dziękuję InWet.

moje
27-08-2009, 13:47
Obrazki są za małe, żeby coś zobaczyć to raz, dwa jak nie zmieniasz ustawień domyślnych to JoomlaPack robi backup wszystkiego, jeśli w podkatalogach masz wgrane pliki Twojej plikowni, to one też są w backup'ie, jak masz w podkatalogu forum czy inny nie zależny od Joomla skrypt, np. forum, to jego pliki też będą w buckup'ie.
Do tego baza danych, są dodatki, które zaraz po zainstalowaniu powodują zwiększenie bazy danych o 200-300 MB.
Jeszcze można by tak wymieniać w nieskończoność odnośnie tego, co wpływa na zwiększenie bazy danych oraz backup'u.

Możesz mieć w bazie danych jakieś stare wpisy, które nie zostały usunięte.

nikszal
27-08-2009, 14:55
U mnie JoomlaPack nie pakuje do formatu zip. Ustaw macierzysty format jpa.