PDA

Zobacz pełną wersję : Sklep w Joomla 1.0



justek
27-08-2009, 22:17
Hej Forumowicze!
Proszę przybliżcie mi joomlę 1.0 ,bo właśnie w tym jest napisany mój nowy sklep.znajomy powiedział, że to kijowo, bo to jest już przestarzałe.
Dlaczego ktoś mi wciska stary program i to jeszcze z usuniętymi elementami np.nie mogę widziec na jakie produkty klienci wchodzą najczęściej:confused:
dodam że płacę sporo pieniędzy za ten sklep.POMOCY!!!!:confused:

Dylek
27-08-2009, 23:11
Po pierwsze czy jak zdublujesz posty to beda wazniejsze?
Po drugie do kogo masz pretensje ze dales sobie wcisnac starocia?
Po trzecie na co liczysz, ze pomozemy odzyskac Ci kase?
Po czwarte do Joomli 1.0.x nie ma juz wsparcia. Umarla.
Po piate - o co Ci w ogole chodzi? :)

nikszal
28-08-2009, 02:13
[...]
Dlaczego ktoś mi wciska stary program i to jeszcze z usuniętymi elementami np.nie mogę widziec na jakie produkty klienci wchodzą najczęściej:confused:
dodam że płacę sporo pieniędzy za ten sklep.POMOCY!!!!:confused:
Znam rozwiązanie Twojego problemu:
Zainstaluj Joomla 1.5.14
Dorzuć do niego VM
Produkty pewnie masz, więc kolejny problem z głowy
Administruj osobiście (zaoszczędzisz)
Podziękuj temu "komuś" za współpracęW razie problemów pisz na PW.

justek
28-08-2009, 10:39
Hej!

Dylek,chodziło mi tylko o jakąś poradę,np.taką jakiej udzielił mi Nikszal.

Dzięki Nikszal!!!

Postów kilka, bo byłam wczoraj zdesperowana i strasznie chciałam, żeby mi ktoś odpowiedział,
dałam sobie wcisnąc starocie ,bo się na tym nie znałam,zleciłam napisanie sklepu firmie ,którą uważałam za solidną ale oni nie poinformowali mnie w jakim programie piszą,zobaczył to dopiero znajomy ,który miał wprowadzac produkty.Czy kasę odzyskam?postaram się, ale to już mój problem.

Pozdrawiam serdecznie Forumowiczów!!!

Dylek
28-08-2009, 11:03
Zgoda, tylko ze o ile Nikszal dobrze Ci zyczy, to tak naprawde jego porada jest taka, jaby komus kto nie jest zadowolony z kupionego auta powiedziec zeby zbudowal sobie od podstaw wlasne.
Tutaj niestety albo wspolpracujesz z kims, do kogo masz zaufanie, albo wychodza pozniej takie kwiatki jak wyszly.

justek
28-08-2009, 11:36
Wiem Dylek,muszę budowac od nowa.
Pozdrawiam serdecznie!

Dylek
28-08-2009, 12:10
Jak masz za duzo gotowki - tak. Jesli nie - zadbaj o aktualizacje skladnikow i samej Joomli. Mimo ze do 1.0 wsparcia nie ma - od czasu wydania ostatniej wersji nie znaleziono w niej dziur - jest wiec szansa ze Ci jeszcze posluzy w miare bezpiecznie pozwalajac na uzyskanie w tym sklepie dochodow - chocby po to, zebys nie inwestowala dwa razy.