PDA

Zobacz pełną wersję : Jak utworzyć inną stronę startową?



Pokey
28-08-2009, 10:27
Przeszukałem forum ale nie mogłem nic znaleźć.

Chciałbym aby strona indexowa całkowicie różniła się od reszty serwisu. Na przykład najpierw było demo we flashu, albo strona reklamowa, a dopiero potem przejście do serwisu.

KYCu
28-08-2009, 10:43
Przeszukałem forum ale nie mogłem nic znaleźć.
Bez pomyślunku...

Metoda#1 Najprościej to tworzysz odrębny plik index.html, umieszczasz go w głównym folderze na serwerze a Joomla! instalujesz w podfolderze (dla zachowania czystości ;) )
Metoda#2 Za pomocą Joomla! :) ale skoro pytasz, to nie wiesz ja kto zrobić a ja tłumaczyć podstaw nie mam zamiaru ;)

Pokey
28-08-2009, 10:48
Pomysł z podfolderem jest oczywisty, tego jednak chciałem uniknąć bo nie wiem jak zachowa się adres w browserze - chcę uniknąć /

Czy w Joomla da się takie coś zrobić? Nie chodzi mi żeby artykuł wyświetlał się na głównej stronie tylko, żeby była całkowicie inna.

- zamiast pisać zdanie że nie chcesz tłumaczyć podstaw - napisz co zrobić - zajmie to tyle samo czasu.

PeFik
28-08-2009, 10:52
da się... zrób 2 szablony.
http://blog.elimu.pl/?p=345

KYCu
28-08-2009, 11:55
...lub też zrób tak aby Joomla! na stronie startowej wyświetlała tylko moduł w którym to umieścisz kod flash


- zamiast pisać zdanie że nie chcesz tłumaczyć podstaw - napisz co zrobić - zajmie to tyle samo czasu
czas to pieniądz :)