PDA

Zobacz pełną wersję : Galeria z możliwością umieszczana zdjęć jako linki



www8
28-08-2009, 16:30
Witam,
przepraszam, że pytanie jest dość ogólne, ale sam sprawdziłem już kilka dodatków z extensions.joomla.org, a ktoś może zna odpowiedź na moje pytanie.
Mianowicie, poszukuję galerii, która byłaby w rodzaju OzioGallery ze skinem FlashGallery, czyli posiadała pasek miniaturek, a po kliknięciu na jedną z nich pojawiała się duża wersja (dla wyjaśnienia wysyłam screena).
OzioGallery jednak nie satysfakcjonuje mnie, ponieważ tworzy bardzo dziwne miniaturki, wycinając jakiś kawałek zdjęcia, a ja nie potrafię ich modyfikować :(
Pozostała też druga istotna dla mnie kwestia, czyli możliwość otworzenia nowej strony po kliknięciu na dany obrazek (najlepiej w nowym oknie czyli z target="_blank").
Może wiecie, czy istnieje komponent, który spełniałby moje wymagania?
pozdrawiam,
Wojtek

zwiastun
28-08-2009, 17:09
np JoomGallery

www8
28-08-2009, 23:25
Hmm... sam już korzystam z JoomGallery na mojej stronie i muszę przyznać, że jej zastosowanie dla mnie jest trochę inne. Zależy mi na komponencie, który tworzyłby ładnie wyglądającego flasha do umieszczenia w artykule, bez wszystkich dodatkowych elementów, w postaci komentarzy, kategorii i różnych napisów.

No i czy JoomGallery ma możliwość umieszczania zdjęć jako linków? Przyznaję, że nie umiem jej znaleźć... Proszę, wytłumaczyłbyś mi swoją propozycję dokładniej?

zwiastun
29-08-2009, 00:59
Odnosiłem się do tego, o czym pisałeś:
"czyli posiadała pasek miniaturek, a po kliknięciu na jedną z nich pojawiała się duża wersja"
W JoomGallery jest takie rozwiazanie. .

www8
29-08-2009, 16:21
Ok, a czy istnieje rozszerzenie, które posiadałoby wszystkie wymienione przeze mnie cechy?