PDA

Zobacz pełną wersję : Artykuł w artykule



montanek
29-08-2009, 22:53
Chciałabym w artykule dać link do drugiego artykułu
Naciskam na (1) potem (2) a następnie (3) [miałoby się pojawić w nowym oknie]

i mam problem z (2) jak dodać tam link z innego artykułu [skąd mam go skopiować?] żebym mogła tam kliknąć ?

oraz co zrobić by pojawiła się (3) w nowym oknie?

Proszę o szybką odpowiedź

PS:Wiem, że to trochę banalne, ale jestem blondynką :o

Pozdrawiam

KYCu
29-08-2009, 23:26
O ile dobrze zrozumiałem Twój problem, można go rozwiązać za pomocą nowego menu z odnośnikami do poszczególnych artykułów które uruchamiają je w nowym oknie.

#edit

btw. nie ten dział forum ;)

zwiastun
29-08-2009, 23:33
@montanek chce dodawać w artykule odnośniki do innych artykułów.
1. sposób: jeśli do artykułu można dotrzeć z jakiegoś menu, wywołaj go, skopiuj odnośnik z paska adresu przeglądarki i wklej w kodzie odnośnika w artykule
2. sposób: jeśli stosujesz proste joomlowe adresy, odnośnikiem do artykułu jest /index.php/alias_artykułu; alias odczytasz z artykułu
3. sposób - edytor JCE z płatnymi dodatkami umożliwia wybór odnośnika z rozwijanej listy artykułów

montanek
30-08-2009, 11:29
@montanek chce dodawać w artykule odnośniki do innych artykułów.
1. sposób: jeśli do artykułu można dotrzeć z jakiegoś menu, wywołaj go, skopiuj odnośnik z paska adresu przeglądarki i wklej w kodzie odnośnika w artykule
2. sposób: jeśli stosujesz proste joomlowe adresy, odnośnikiem do artykułu jest /index.php/alias_artykułu; alias odczytasz z artykułu
3. sposób - edytor JCE z płatnymi dodatkami umożliwia wybór odnośnika z rozwijanej listy artykułów

Dziękuje :D


btw. nie ten dział forum ;)

aa... no tak ja jestem blondynką :D

TLo
31-08-2009, 13:32
3. sposób - edytor JCE z płatnymi dodatkami umożliwia wybór odnośnika z rozwijanej listy artykułów

Funkcję dodawania odnośnika z rozwijanej listy artykułów edytor JCE ma już w wersji ogólnodostępnej, bez potrzeby instalowania płatnych dodatków.
Polecam i pozdrawiam! :)

zwiastun
31-08-2009, 14:48
W istocie, nawet nie zwróciłem uwagi :)