PDA

Zobacz pełną wersję : Komponent Chat UiAjaxIM - tłumaczenie.



rosciak
30-08-2009, 19:19
Ostatnio namówiono mnie na postawienie chata na Joomli. Było z tym więcej roboty niż myslałem. Szczególnie dlatego, że albo coś nie działało, albo działało nędznie, albo wyświetlało reklamy. Wreszcie dopadłem do komponentu UiAjaxIM, który po pierwsze zadziałał, po drugie jest szybki, po trzecie nie ma w nim reklam. Oto tłumaczenie do wersji 1.4. Może się komuś przyda. Praw sobie nie roszczę, można zmieniać, modyfikować, podpisywać się itd itp.

Trzeba to wgrać do languages/english - po prostu zastąpić oryginalny angielski plik.

zwiastun
30-08-2009, 19:34
Na pewno trzeba zastępować oryginał? Nie sprawdzałeś, czy nie wystarczy wrzucić pliku pn.polish.php To standardowe rozwiązanie - jeśli projektant dodał obsługę plików językowych, to dotyczy ona zwykle różnych języków.

rosciak
30-08-2009, 19:51
Tak tylko to raczej implementacja zewnętrznego chata. A nie zwykły komponent pisany od początku pod Joomla!. Mnie to też nie do końca pasuje (od strony administratora - bo dla userów wszystko jest OK). Na szczęście obiecują szybki rozwój i poprawki oraz większą integrację. Fajnie bo te pozostałe czaty (nie sprawdzałem komercyjnych) to trochę nieciekawe.

lsz
10-09-2009, 19:45
A ja mam problem z instalacja tego chatu (właściwie jej dokończeniem w Zapleczu). Ktoś mógłby pomóc?

tytusp
21-11-2009, 17:44
Problem z instalacją