PDA

Zobacz pełną wersję : Mam problem z polskimi znakami.



Arctic
31-08-2009, 13:19
W sekcji Archiwum nie wyświetla mi polskich znaków. Mam tam wrzesie� czy sierpie� to samo mam w elementach szablonu zamiast Site Tols w idnex.php zmieniłem na Narzędzia a wyświetliło mi Narz�dzia

dkint
31-08-2009, 13:36
Witam

Podaj więcej informacji, która wersja joomla, jakie kodowanie bazy danych, jakie kodowanie templatki ... ogólnie z tego co napisałeś raczej problem w kodowaniu templatki ...

pozdrawiam
Krzysiek

Arctic
31-08-2009, 13:37
Sory że jestem laikiem mogę podać że jest to Joomla 1.0.15 a co do kodowanie templatki to nie wiem jak to sprawdzić

zwiastun
31-08-2009, 13:51
1. Temat był nieraz poruszany na forum.
2. Skoro dopiero zaczynasz, to czemu używasz Joomla 1.0!?

Arctic
31-08-2009, 14:02
To już inna gardłowa dla mnie sprawa ja poszukuje tutaj pomocy i miałem nadzieję że na forum ją znajde

zwiastun
31-08-2009, 14:09
Przykro, że tak się zdarza, jak Ci się przydarza, ale:
- Szukanie polega m.in. na korzystaniu z wyszukiwarki.
- Korzystanie z forum polega m.in., na sprawdzaniu, czy na Twoje pytanie nie została już wcześniej udzielona odpowiedź.

dkint
31-08-2009, 14:11
Witam

Daj chociaż link do strony i tak jak Zwiastun napisał nie ma sensu rozpoczynać pracy z joomla od wersji już nie wspieranej ...

pozdrawiam
Krzysiek

rajfur
31-08-2009, 14:13
Tak więc nowicjuszu użyj wyszukiwarki na forum, temat wielokrotnie poruszany. W stopce zwiastuna znajdziesz także wszystkie pomocne linki gdzie trochę się przy okazji poduczysz. Te rady nie wynikają z nieużyteczności innych. Uwierz, ciężko komuś pomóc gdy ten nie posiada minimum wiedzy w temacie przy tym wykazuje mnimum własnego wysiłku. Nie bądź leniem :D

Arctic
31-08-2009, 14:13
criss.pl.pl

zwiastun
31-08-2009, 14:19
Czy język polski jest dla Ciebie zrozumiały? Joomla 1.0 jest zamkniętym projektem!
A sprawy kodowania są objaśniane na dziesiątkach stron forum! Chcesz używać starych rzeczy wraz ze starymi problemami - używaj. Ale nie oczekuj, że ktoś będzie Ci tutaj dodatkowo podgrzewał ten kotlet.
Adres strony tym razem akurat do niczego nie posłuży (jedynie do tego, by potwierdzić, że dopiero zainstalowałeś starego Joomla!).

Te Narzędzia: plik z tym słowem jest zapisany w kodowaniu ISO, a strona jest kodowana w UTF-8