PDA

Zobacz pełną wersję : Ako Comment wizualnie



koton
10-07-2006, 11:30
Dodałem Ako Comment dla sekcji news. Komentarze pokazywane są w tym samym oknie, ale....
... na dole strony mam link: Zamknij okno. Gdzie można to usunąć?
Gdzie można zmienić wygląd odnośnika do komentarzy? Nie chcę żeby był pogrubioną czcionką.
Gdzie można zmienić informacje, które pokazują się nad formularzem?
Czy można zmienić pole Tytuł na nick? Jak usunąć tekst: Dodane przez 'Gość'?
Rozumiem, że stopki nie wolno usunąć mimo, że jest taka długa:

Powered by AkoComment 2.0 PL++ (http://www.mamboportal.com/)
Polska adaptacja - © Copyright 2005 by APW Zwiastun - Joomla Demo PL (http://www.joomlademo.pl/)

To w tym wypadku czy można zmiejszyć czcionke tak żeby była jedna linia?
Jeżeli za dużo pytań, to może jest inny komponent do komentowania, który będzie spełaniał moje oczekiwania :)

stone
14-07-2006, 05:57
Akocomment opiera się o css całej strony i jeżeli chcesz dokonać zmian w wyglądzie trzbe edytować kod bota. NAtomiast sam bot nie jest już rozwijany, i są inne, alternatywne systemy komentarzy, poszukaj na extensions. joomla.org

koton
14-07-2006, 09:54
Ale czy znajdę taki component w polskiej wersji?

lqsdesign
15-07-2006, 18:54
przy okazji akocoment to mam pewien problem:
gdy dodaje komentarz po lewej stronie mam emotikonki, niestety nie dzialaja tak jak powinny. Gdy klikam na emota aby go dodac wywala przekierowanie 404 i nie wiem o co chodzi? cos nie tak z js?

stone
15-07-2006, 20:43
Co do polskich tłumaczeń to musziś poszukać w plikowniach bo ostatnio nie śledziłe mi nie wiem czy koledzy czego nie pododawali

Bunio
05-04-2007, 21:54
mam podobny problem/pytanie: jak te napisy (miniregulamin, nazwijmy to) nad polami do komentarza, a pod ramka NAPISZ KOMENTARZ wyedytowac (zmienic kolor, zmienic tresc albo w ogole je wywalic)? chodzi konkretnie o te trzy zdania, ktore zaczynaja sie od czarnych strzalek (Prosimy o komentarze odpowiadające tematowi artykułu. Personalne odniesienia do autorów artykułu i innych komentarzy będą usuwane. Prosimy nie dodawać w komentarzach odnośnikow do swoich stron WWW.)

sunshine
06-04-2007, 11:34
Hej!

Po pierwsze witam wszystkich serdecznie, bo to mój pierwszy post tutj :)
Ale do rzeczy- też teraz siedze nad aco comment i właśnie wywalam ten regulamin. sprawa jest bardzo prosta - ja zrobiłam tak: otwarłam sobie plik components->com_acocomment->languages->polish.php i wykomentowałam linijke która zaczyna sie od DEFINE("_AKOCOMMENT_WRITEPOLICY") bo tu siedzi ten tekst. Później pozostaje tylko wykomentowac albo wykasować linijke w pliku mambots->content->akocommentbot.php w której wywoływany jest ten tekst, a łatwo ją znaleźć i voila - gotowe! :)

Mam nadzieje że to pomoże :)

trytyt
19-05-2007, 20:01
patrzcie na to http://extensions.joomla.org/index.php?option=com_mtree&task=listcats&cat_id=1764&Itemid=35
niech ktos kto sie zna poleci taki co jest dobry z emotkami i niewymaga "regulaminu w stopce" spolszczenie to nieproblem od czego sa słowniki i koledzy za oceanem :) moge nawet udostepnic paczke po spolszczeniu tylko niechce mi sie testowac wszytkiego po kolei czy bedzie działalo Ten akocoment to przesada trzymanie na joomli akocoment wraz z ze stopka ( a inaczej sie nieda ) to samobojstwo ten komponent jest na liscie zagrozonych na działania hakerów. wiadomo ze wszystko moze pasc ofiara hakera ale to jest na liscie zagrozonych komponentow.

Ice-man
23-07-2007, 13:50
Witam! szperalem troche po tym formum zgodnie z zaleceniami ale nie moglem znalezc interesujacej mnie rzeczy:
co nalezy zmienic i gdzie!? aby link "napisz komentarz" pokazywał sie pod skrotem artykulu tzn.
mam "Blog - artykuły z wielu kategorii " i na tej stronie mam wiele skrotow do artykulow :

Przyroda
Wpisał: Administrator
15.02.2007.
Co tam w trawie piszczyNapisz komentarz
Czytaj całość...

Dalczego "napisz komentarz" jest w jednej linii z artykulem?
Mam nadzieje ze za bardzo nie namieszalem i pytanie jest logiczne:D