PDA

Zobacz pełną wersję : Wyświetlanie w module artykulow z kategorii badz sekcji



Hamster21
10-07-2006, 21:58
Czy jest dostepny modul, ktory dziala tak jak komponent, ktory wyswietla zadana ilosc artykulow z skecji lub kategorii z takimi opcjami jak komponent??

Rybik
11-07-2006, 08:54
wytłumacz to jak głupiemu rybikowi :D bo jakos nie pojalem, chociaz ze zdan podrzednie zlozonych bylem dobry... Zwiastun ... hylp ! ;)

Hamster21
11-07-2006, 13:11
W sumie to wystarczylo mi rozwiazanie z modulu nowosci, ale pytalem o modul, ktory dziala jak komponent content czyli mozna w nim ustawic wyswietlanie artykulow z poszczegolnych sekcji lub kategorii tak jak to mozna zrobic na stronie wybierajac blog - artykuly z kategorii np.

I od razu inne pytanie. Gdzie znajduje sie kod ktory jest odpowiedzialny za tworzenie tabeli o classie "blog" z dzieleniem jej na kilka kolumn. W content w componentach tego nie ma niestety. Potrzebuje zedytowac classe na td w tej tabeli pilnie. Prosze o pomoc.

czarofnik
24-10-2006, 11:46
tez szukam podobnego rozwiazania !!!! moze jest cos takiego ?

zwiastun
24-10-2006, 23:12
To rozwiązanie jest tak opisane, że konia z rzędem temu, kto zrozumie. Moduł działający jak komponent? A co to takiego?

Kod znajduje się w plikach content.php i content.html.php

czarofnik
24-10-2006, 23:22
ale tu nie chodzi jak kto napisal zapytanie tylko o efekt za[ytania


sekcja 1 sekcja 2

artyk 1 artyk 1
artyk 2 artyk 2
artyk 3 artyk 3


znasz cos takiego to napisz chodzi o wyswietlanie w kolumnach bo w pionie to znalelzme pare opcji ale nic co by dzielilo na kolumny :/ a mi na tym zalezy !

zwiastun
24-10-2006, 23:34
Niekumaty jestem. Naprawdę nie rozumiem, o co chodzi! A jak nie wierzysz, to daj to komus do przeczytania, niech Ci wytłumaczy na podstawie tego, co napisałeś, o co Ci chodzi.
Innymi słowy: efekt pytania jest taki jak pytanie. Żaden!

czarofnik
24-10-2006, 23:58
Innymi słowy: efekt pytania jest taki jak pytanie. Żaden!
chodzilo nie o tresc tylko o efekt koncowy zapytania.

pominmy kwestie otwierajacego pytanie chodzi mi o komponent lub modul whatever, ktory wyswietli mi sekcej artkułow tak jak podalem wyzej czyli np:

Transfery

MIlan kupuje Ronaldihnio
Skuaci Sciagneli NOwa Gwiazde

(druga kolumna) Mecze
Milan Palermo
MIlan Roma

tylko jedna kolumna obok drugiej teraz w edycji nie moge ta zrobic nie wiem czemu ale zobacz wyzje o jaki uklad mi chodzi !

rozumiesz o co chodzi??


mialem jz pare rzeczy ale one wyswietlaly mi wszytsko w kolumnie jedno pod drugia chozi mi o poziomy uklad !!!!!!!

he przeczytalem pytanie rzeczywiscie jest nie kiepskie :D eheheh ale kolesiowi chodzilo chyba o to co mi + to czy mozna zapodac ilosc artykulow ktora sie wyswietkla w tych sekcjach

szuman
25-10-2006, 00:53
ustaw moduły obok siebie, a nie w tej samej pozycji, bo logiczne jest, że jeden będzie wyżej, a drugi niżej, bo to nie chłop i nie baba, zeby było jedno na drugim. Wejdź w PA/moduły i zmień położenie jednego z nich, to będzie obok. (np. user1, user2). Ewentualnie templatkę musisz edytować, bo niektóre templatki (te niestandardowe) mają pomieszane wyświetlanie pozycji.

czarofnik
25-10-2006, 09:43
ustaw moduły obok siebie, a nie w tej samej pozycji, bo logiczne jest, że jeden będzie wyżej, a drugi niżej, bo to nie chłop i nie baba.

Ty jestes As chodzi mi o jeden moduł który ogarnie to wszystko jak zrobie jeden modul a DRUGI skad sobie wezme? PYT. mozna np edytowac tak modul zeby byl dwa razy wgrany !? bo mam jeden fajny ! ktory wyswietla mi tak jak pokazywalem ale wszystko w pionie bez podzialu na kolumny ! wtedy bym mial dwa takie same moduly ale pod innymi nazwami dytowalbym templaka na np user 1 user 2 i juz w tabele i by bylo w kolumnach ! tylko niewiem jak zrobic dwa takie same moduly?