PDA

Zobacz pełną wersję : Jcomments brak reakcji na zapis konfiguracji



aaaaa
03-09-2009, 22:12
Dzień dobry,

Zainstalowałem jcomments. Instalacja przebiegła bez problemów.
Nie mogę jednak zapisać zmian konfiguracji. Mimo klikania ZAPISZ, nie ma reakcji, tj ustawienia wracają do punktu wyjścia.

Wskazuję np. kategorię artykułów, klikam zapisz i mimo to, kategoria nie jest zapisana. Tak samo wszelkie inne opcje jcomments.


JComments 2.1.0.0 [07/08/2009]
Joomla! 1.0.15 Stable

Serdecznie dziękuję za pomoc.

nikszal
04-09-2009, 11:17
Już tyle razy była na tym forum informacja, że Joomla w wersji 1.0.xx nie jest rozwijana, a jednak niektórzy w dalszym ciągu, z uporem maniaka go instalują. A później błagalne posty - pomóżcie!

aaaaa
20-09-2009, 23:53
Wielce pomocny i tolerancyjny Nikszalu...

ad1. Bywasz na tym forum częściej niż w domu, więc wiesz ile razy było pisane o tym czy innym.

ad2. Mój post nie jest błagalny, ale rozumiem, że wszystkie Tobie czcigodny Nikszalu się z błaganiem kojarzą.

Padam więc na kolana przed Tobą, O najmądrzejszy - i przepraszam za zadane pytanie. Jeśli będziesz kiedyś gościł na moich, kilku znanych motoryzacyjnych forach, obiecuję, że poczujesz się wygodniej.

Pozdrawiam,

nikszal
21-09-2009, 00:00
Świadomie fundujesz sobie kłopoty, a później prosisz o pomoc. Warto wiedzieć, co jest obecnie rozwijane, a co już przestało i odeszło w przeszłość.

P.s.
Fora motoryzacyjne nie interesują mnie.
W odróżnieniu od Ciebie staram się być na bieżąco z Joomla i nie mam tylu kłopotów.