PDA

Zobacz pełną wersję : Jomsocial na Joomli 1.0.13



CreMaster
04-09-2009, 14:05
Cześć.
Zamierzam zamontować Jomsocial na stronie, którą mam w Joomli 1.0.13. Na ich stronie istnieje tylko wersja pod Joomlę 1.5. Będę wdzięczny za radę, czy to ruszy pod niższą wersją Joomli, czy też czeka mnie migracja na 1.5, którą cały czas odkładam...:)
Z góry dzięki za podpowiedź.
Pozdrawiam

zwiastun
04-09-2009, 14:31
Nie ruszy! I rozważ, czy rzeczywiście migracja, czy po prostu nowa witryna. Przecież nie miałeś serwisu społecznościowego, skoro chcesz taki budować!

CreMaster
04-09-2009, 15:33
Nie uściśliłem, że moja strona już trochę istnieje i jest dość rozbudowana...:) A Jomsocial miałby być podstroną. W ten sposób chciałbym zbudować społeczność wokół mojego serwisu. Chyba czas na migrację...:(:eek:

PeFik
05-09-2009, 00:21
JomSocial od początku pisany był pod nową joomla, wiec nie wydaje mi sie aby komuś się chciało modyfikować dla potrzeb topniejącej grupy 1.0.x.

Cóż pozostaje ci : a) migracja b) szukanie czegoś innego

kurtz
05-09-2009, 07:31
Nie uściśliłem, że moja strona już trochę istnieje i jest dość rozbudowana...:) A Jomsocial miałby być podstroną. W ten sposób chciałbym zbudować społeczność wokół mojego serwisu. Chyba czas na migrację...:(:eek:
jeśli ma być podstroną (czyli jak dobrze zrozumiałem w subdomenie) to po co migrować ?

PeFik
05-09-2009, 10:23
poza tym, jeśli ma być podstroną, to może postaw inny skrypt społecznościowy - zobacz ich listę (http://helion.pl/ksiazki/serspo.htm) i wybierz coś.