PDA

Zobacz pełną wersję : ogłoszenia



yampik
05-09-2009, 18:08
Witam wszystkich - jestem nowy na forum a zawitałem tu ponieważ jestem od kilku dni użytkownikiem joomla i jeszczen nie do konca sobie z nia radze :)

Mianowicie chcemy z kolega zrobic portal z ogloszeniami. Ogłoszenia bede dodawane recznie.

tzn osoba zainteresowane przez formularz kontaktowy z www bedzie wysylala do nas dane itp.

Szukam wtyczki ktora latwo mozna by bylo dodawac kolejne ogloszenia do przygotowanego wczesniej szablonu.

Chcial bym takze aby ogloszenie mialo mozliwosc oceniania.

dodatkowo opcja segregacji ogloszen w kategorii alfabetycznie i wg oceny w osobnej zakladce.

Czy istnieje jakas wtyczka ktora pomogla by mi w tym ?

Ew kilka wtyczek ?
Najlepiej by było gdyby ogloszenie wyglądalo np jak konto na nk, czyli miniaturka zdjecia - podstawowe dane + opis + wejscie np do galerii(czyli normalny button z linkiem :))

Za pomoc będę bardzo wdzięczny.

moje
05-09-2009, 18:14
Tak istnieje takie rozszerzenie i to nie jedno, np. SOBI2. Możesz ustawić tak, żeby osoba chętna i jednocześnie nie zarejestrowana wstawiała ogłoszenie, które pokaże się po zatwierdzeniu moderatora/administratora.

yampik
05-09-2009, 18:16
hmmm instalowalem to sobi2 jednak bylo ono dla mnie srednio przejrzyste.

czy posiada ono wsyzstkie funkcje o ktore pytalem ? w tym ocenianie, komenotwanie i rozne metody segregacji ?

moje
05-09-2009, 18:20
Posiada, jak ktoś wie gdzie szukać i jak z nich korzystać.

Przydatne linki:
http://extensions.joomla.pl