PDA

Zobacz pełną wersję : problem z letterman



arkkos
06-09-2009, 20:16
Mam stronkę w Joomli 1.0.11 Stable. W niej zainstalowany komponent Letterman 1.2.0., Korzystam także z modułu Letterman 1.2.0 Wykonuję do tej stronki nowa templatkę. Modul lettermana umiescilem w divie w kolumnie. Zauwazylem ze strona sie "rozjedza" przez ten modul pod FF. Pod wszystkimi IE i Opera jest ok.Konkretnie rozjedza sie przez ten kawalek kodu.


<script type="text/javascript" language="Javascript"><!-- function changeTask() { var name = document.lettermanMod.subscriber_name.value; var email; var max_length = 15; var filter=/^([\w-]+(?:\.[\w-]+)*)@((?:[\w-]+\.)*\w[\w-]{0,66})\.([a-z]{2,6}(?:\.[a-z]{2})?)$/i if (filter.test(document.lettermanMod.email.value)) { email = document.lettermanMod.email.value; var a = true; } else { alert("Wpisz działający adres email."); var a = true; return false; } try { if(document.lettermanMod.subscriber_name.length < 1) { alert("Wpisz swego nicka. Dziękujemy."); return false; } } catch(e) {} return true; } // --> </script>
Gdy usune ten kawałek kodu, z modułu Lettermana, problem znika. Korzystałbym z innego newslettera, ale niestety w tym mam juz baze odbiorcow i biuletynów Pozdrawiam i prosze o pomoc.

Jola
06-09-2009, 23:48
Witam,
chyba jesteś miłośnikiem historii! :)
Każda z podanych wersji jest mocno przestarzała. Nowe wersje ukazują się po to, żeby poprawić błędy, nie wspominając o bezpieczeństwie, więc zacznij od aktualizacji.
Pozdrawiam

arkkos
07-09-2009, 11:01
Zrobilbym aktualizacje, ale nie jest to moja strona. Mam do niej wykonać tylko templatkę.

Jola
07-09-2009, 21:39
Widzę tylko brak ";".

var filter=/^([w-]+(?:.[w-]+)*)@((?:[w-]+.)*w[w-]{0,66}).([a-z]{2,6}(?:.[a-z]{2})?)$/i;Pozdrawiam