PDA

Zobacz pełną wersję : Problemy z dodawaniem artykułów



jomart
07-09-2009, 14:06
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Mój problem polega na tym że nie mam widoku pełnego okna w przypadku dodawania nowego artykułu . Jedyne co widzę załączam na zdjęciu. W przypadku edycji modułu custom również nie ma całości, nie mogę dodać artykułu poprzez moduł wdtech submit content . W piątek był problem z dostępem do strony , usługodawca u którego mam hosting pewnie robił coś z serwerem . Czy możliwe jest żeby były jakieś błędy lub usunięte wpisy w bazie danych ?(w piątek wyskakiwał błąd ze nie można się połączyć z bazą danych ) ? Nie instalowałem żadnych nowych komponentów i nie mieszałem nic w css . Na stronie wszystko jest ok nie ma żadnych zmian tylko z poziomu administratora. Można kliknąć na |zaproponuj artykuł | będzie widać o co chodzi .
www.ennergo.pl (http://www.ennergo.pl)

http://www.ennergo.pl/blad.jpg

trzepiz
07-09-2009, 14:20
niestety nie widzę załącznika

jomart
07-09-2009, 14:24
na zdjęciu jest, nie ma to również związku z szablonem bo na innych tez to jest, nie widać żadnych standardowych przycisków z joomli tylko to co na zdjęciu, w podglądzie kodu widac jakby urwało część , nie ma całości kodu tylko wycinek

jomart
15-09-2009, 18:37
Nikt mi nie pomógł niestety na forum ale dzięki uprzejmości firmy informatycznej problem został rozwiązany. Otóż należy zrobić update joomli do najnowszej wersji 1.5.14 łącznie z plikami językowymi a następnie w pliku
/libraries/joomla/html/editor.php w linii 261

należy zrobic poprawkę

$resultTest = $plugin->onDisplay($editor);
na
if (method_exists($plugin, 'onDisplay')) { $resultTest = $plugin->onDisplay($editor);}

moje
16-09-2009, 12:54
Wystarczyło w ustawieniach edytora zmienić tryb pracy, a o tym już było nie raz na forum.

jomart
17-09-2009, 14:23
@moje próbowałem tak zrobić ale mi nie pomogło

zwiastun
17-09-2009, 14:25
To jak w końcu? Rozwiązałeś? Nie rozwiązałeś?

jomart
21-09-2009, 10:56
Rozwiązałem dopisując podany wyżej kod