PDA

Zobacz pełną wersję : MENU w administratorze



T.A.
07-09-2009, 14:11
Witam serdecznie !!! Mam pytanie. Mój klient ma hasło do administratora tam zmienia sobie artykuły, ustawiony jest jako użytkownik Operator. Wersja 1.5.14 Czy jest możliwość aby klient nie mogł zmieniać menu? Często miesza w menu i sa problemy, jest jakaś możliwość aby Menu było dla niego niewidoczne.? Proszę o pomoc dziekuję z góry :)

zwiastun
07-09-2009, 14:46
Skasuj klienta za każdą taką zmianę kwotą w wysokości 100 PLN i będziesz mieć problem rozwiązany. Na durnotę to ponoć najlepsze lekarstwo!

T.A.
07-09-2009, 15:46
Tak też robie :) Ale może jest jakiś pomysł na to aby tego klient nie widział. Tak szczerze to powinno być to schowane. Powinna być funkcja taka, nie stety nie jestem informatykiem, dlatego też pytam :) Ale dziękuję bardzo za odpowiedź :)

zwiastun
07-09-2009, 15:51
No, co Ty opowiadasz!
Panel administracyjny jest dla osób zarządzających witryną nie dla idiotów!, nie obrażając idiotów. Jaki sens ma poukrywanie przed zarządzającymi wszystkiego, co służy do zarządzania?
1. Masz kasę to się ciesz, że klient durny
2. Nie chcesz kasy, zmień mu hasło dostępu, daj tylko prawa dostępu na poziomie wydawcy. Od frontu może sobie grzebać w artykułach, w niczym więcej.

T.A.
07-09-2009, 15:59
Ma Pan rację :) Już nie zadaje pytań w tym temacie. Mam po prostu za miekkie serce :) hihi dziękuję bardzo zamykamy temat. Do zobaczenia