PDA

Zobacz pełną wersję : Rejestracja uzytkownika po zalogowaniu



opty
07-09-2009, 18:41
Witam,


Czy jest jakas mozliwosc rejestracji nowych uzytkownikow gdy jestem zalogowany? Chcialbym niezaleznie do siebie stosowac formularz Login i formularz rejestracji z CB. Formularz z CB chcialbym wykorzystywac do wprowadzania do bazy swoich klientow przez pracownikow mojej firmy. Klienci wprowadzani nie beda sie logowac na stronie. ich wpisywanie ma jedynie miec na celu posiadanie ich w bazie i tyle.
Obecnie mam na stronie normalny Login i po zalogowaniu pojawia mi sie menu CB. jednakze po nacisnieciu rejestracji w CB wyskakuje komunikat ze jestem juz zalogowany. Czy mozna to jakos zmienic?

Bardzo ale to bardzo prosze o pomoc...

zwiastun
07-09-2009, 18:46
CB to nie CRM. Masz komponent do zarządzania relacjami z klientami (Civi CRM)

opty
07-09-2009, 18:52
ok dzieki. myslalem tylko ze da rade to zrobic w ten sposob :)

opty
08-09-2009, 14:18
widzisz Zwiastun nie za bardzo chodzi o cos takiego. Mi zalezalo jedynie aby kilkunastu przedstawicieli po zalogowaniu sie na stronie moglo w prosty sposob dodac swoich klientow do naszej bazy. Tej samej bazy uzytkownikow ktora uzywana jest do logowania. CiviCrm nie daje mi mozliwosci gdyz nie moge tam uzytkownikowi zablokowac ogladanie bazy. Ja nie chce aby oni mogli sami ogladac cala baze. Tylko administrator moze. oni maja tylko dodawac nowych...

znasz na to sposob??

zwiastun
08-09-2009, 14:32
Można użyć np. SOBI2 - zrobić w nim katalog klientów

opty
08-09-2009, 17:42
dzieki :) wlasnie o to mi chodzilo!!! :)