PDA

Zobacz pełną wersję : Wycentrowanie Tabeli



Holy
07-09-2009, 19:15
Witam.Mam stronę zrobiona na oprogramowaniu Joomla
i chciałem zrobić ja o grze.Wiec zaczelem dodawać
Tabele z broniami i nie potrafię jej wycentrować.
Wypróbowałem już wielu kodów ale to na nic:(
Większość nie działa lub zmieniła całkiem wygląd tej tabeli.
Pierwszy raz używam tego oprogramowania i jestem w tym ciemny,wiec proszę o wyrozumiałość :) Strone mam pod adresem tme.micro-code.com . Ta tabele wizolem narazie na stronę główna żebyście zobaczyli.

Bazyl
07-09-2009, 19:17
Kurs html i css - musisz opanować podstawy.
Firebug - do podglądania kodu.
www.wiki.joomla.pl (http://www.wiki.joomla.pl)

//
Sorki, ale nie zauważyłem adresu...

Holy
07-09-2009, 19:40
Myślałem ze ktoś mi rozwiązanie da.
Tyle to ja wiem ze znajdę tam.
Tylko ze ja ze ja wykupiłem serwer za 100zl+plus domenę.
I chce to jak najszybciej zrobić.Potem dopiero zacznę czytać i z czasem będę robił poprawki. No ale dzieki za pomoc.

ppilus
07-09-2009, 19:44
Dopisz do template.css

#warwpn{
margin: 0 auto;
}
i zaprzyjaźnij się z firebugiem o czym pisał @bazyl.

ppilus
07-09-2009, 19:46
Bardzo ciekawa teoria: "najpierw zrobię stronę a potem będę się uczył jak to zrobić" :confused:
Powodzenia.

Holy
07-09-2009, 20:00
To znaczy bo ja mam jeszcze forum phpbb3 i chce zrobić stronkę,a gdy już zrobię przełożę ja na micro-code.com a forum micro-code.com/forum.
Juz dużo czytałem na temat phpbb3 jak zaczynałem i teraz mi się nie chce za dużo czytać.W końcu po to jest forum o joomli by ludziom pomagać :P.

zwiastun
07-09-2009, 21:52
Na pewno nie dla takich, którym się czytać nie chce. Trafiłeś pod moją specjalną opiekę - pierwsza głupota, jaką umieściłeś na forum, została Ci puszczona płazem, po następnej masz tę informację, kolejna będzie Cię kosztowała punkty karne, a następna zmianę koloru nicka na czerwony.
Radzę zatem - najpierw zabrać się za lekturki, a pytać, gdy napotkasz rzeczywiste problemy!