PDA

Zobacz pełną wersję : Brak mozliwosci pisania artow po zmianie templatki



fabiq
07-09-2009, 23:19
Panowie. Nowa instalacja. Zmienilem templatke. Chcialbym aby uzytkownik mogl dodawac artykuly. Uzytkownik poprawnie zrobiony dziala bez problemu na innej tamplatce. Strona z dodawaniem otwiera sie jednak wystepuja bledy, nie dziala przycisk wyslij ani anuluj, nie mozna wybrac kategorii bo lista jest pusta. Szukalem rozwiazania przez kilka godzin - poddalem sie. Templatka to darkrational, na forum templatki jest rozwiazanie niestety nie mam do niego dostepu :/

byc moze ktos cos podpowie?! gg2597707

moje
08-09-2009, 00:42
Autorem szablonu jest Joomla Junkie, u nich szukaj odpowiedzi.

EDIT:

Z tego co widzę, to jest szablon klubowy, a za konto klubowe trzeba zapłacić, a skoro zapłaciłeś, bo szablon masz, więc nie może być, ze nie zapłaciłeś, to masz też dostęp do ich support'u. Co oznacza, ze masz spytać autorów :)

fabiq
08-09-2009, 07:28
dzieki za odpowiedz, niestety nie mam wejscia na strone templatki

ppilus
08-09-2009, 08:03
Nie masz szablonu legalnie = nie licz specjalnie na pomoc.
Jak napisał wyżej @moje dla szablonów klubowych należy szukać wsparcia u autorów.

moje
08-09-2009, 12:53
Informacja i ostrzeżenie do wszystkich, którzy korzystają z szablonów "gdzieś leżących w sieci".

Szablonu które "leżą gdzieś w sieci", to tylko marne imitacje płatnych oryginałów, o ile wizualnie wyglądają tak samo lub prawie tak samo, to jest to maksimum podobieństwa z oryginałami.
Często takie szablonu zawierają błędy i celowo są w nich umieszczane złośliwe kody, wirusy itp.

fabiq
08-09-2009, 16:23
w kazdym razie dzieki za pomoc :)

fabiq
13-09-2009, 08:44
Problem rozwiazany, w ustawieniach templatki trzeba odznaczyc opcje diesable mootools, ktora fabrycznie ustawia sie na tak , powinno byc nie

to tak jakby ktos mial problemy z templatka dark rational od joomla junkie