PDA

Zobacz pełną wersję : Nowy komponent dla joomla: Kancelaria



kiki05
08-09-2009, 09:14
Witam wszystkich

Ponieważ od jakiegoś czasu poszukiwałem z miernym efektem komponentu do obsługi kancelarii, zastanawiałem się czy takiego komponentu nie ma bo nikt nie jest zainteresowany wykorzystaniem joomla do wsparcia pracy kancelarii/pracy grupowej/worflow ?
Znalazłem komponent DOCman który oczywiście do zarządzania plikami jest ok, lecz moja wizja pracy grupowej oraz kancelarii jest troszkę inna i dlatego zastanawiam się czy warto przygotować taki projekt.

Ponieważ zdaję sobie sprawę, że temat nie jest prosty i nie mam wielkiego doświadczenia w programowaniu dla joomla, lecz mam spore doświadczenie we wdrażaniu innych systemów obiegu dokumentów i workflow chciałbym Was zapytać, czy powstanie komponentu do obsługi kancelarii/pracy grupowej/workflow jest zasadne jak również proszę o Wasze opinie, uwagi i propozycję funkcjonalności.
W chwili obecnej jestem na etapie projektowania, tzn przygotowuje strukturę bazy/ przypadku użycie/ oraz aktorów, wiec może jak znajdę chętnych do projektu to go uruchomię.

Dzięki za wszystkie uwagi i propozycję

PS:
Jeżeli jesteś osobą ambitna i chętną do tworzenia, znasz się na PHP, XHTM, CSS proszę o kontakt na adres kpoczta1@gmail.com (kpoczta@gmail.com), jeżeli projekt zostanie uruchomiony wybrane osoby zaproszę od projektu
W e-mailu proszę napisać kilka słów o sobie oraz opisać swoje doświadczenie i motywację udziału w projekcie.

Pozdrawiam wszystkich którzy zapoznali się moja propozycją.

zwiastun
08-09-2009, 14:29
Przyklasnąć! Wątek przenoszę Ci do odpowiedniejszego działu.

DonIgi
08-10-2009, 11:00
Bardzo dobra inicjatywa, jestem nowy w joomla i ogólnie w cms ale jak już trochę ogarne temat to może coś pomogę. Do tej pory robiłem strony statyczne, ale wymagania rosną i właśnie czegoś takiego teraz potrzebuje.