PDA

Zobacz pełną wersję : Błędy po aktualizacji J. 1.5.7 do 1.5.14



Crow
11-09-2009, 00:22
Witam,
Jeśli ktoś wie lub spotkał się z podobnym problemem proszę o pomoc.
Aktualizowałem joomlę jak w temacie. Niestety nie wiem z jakich powodów nie mogłem tego zrobić przez instalatora (pojawiał się błąd, dziś nie pamiętam treści) Wcześniej, kiedy aktualizowałem joomle 1.5.3 do 1.5.7 nie miałem problemów. Wiem również, że mw tzw. międzyczasie usługodawca coś "mieszał" w bazach danych.
Ale do rzeczy. Zrobiłem aktualizacje przez ftp przez zastąpienie plików z nowej wersji 1.5.14 (nie mam pojęcia jak ja zrobię teraz jakąkolwiek instalację pluginu lub komponentu, bo pojawiły się błędy: "
JFTP::mkdir: Bad response
JFTP::chmod: Bad response
JFTP::store: Bad response
Ostrzeżenie: Nie udało się usunąć pliku "Wcześniej mogłem instalować dodatki np: PhocaGallery)
Obecnie po dodaniu artykułu obojętnie czy na stronie startowej czy nie zamiast informacji o autorze i dacie wstawienia czy modyfikacji artykułu mam:

"Written by
DATE_FORMAT_LC2
----treść artykułu----
----treść artykułu----
Last Updated: DATE_FORMAT_LC2
Read more ... "

Dziwi mnie również to, że w plikach PL są tłumaczone teksty np: czytaj więcej, a na stronie się one nie pojawiają?
W tej chwili to wszystko wygląda "nieciekawie", mógłbym to ukryć do czasu rozwiązania problemu, ale robić to ręcznie w setkach artykułów to jest to starta czasu.

Proszę o odzew i pomoc
Pozdrawiam :)