PDA

Zobacz pełną wersję : baner w templatce em108



Forest
12-07-2006, 17:59
Baner w temlatce 108 jest zbudowany następująco:
od góry idzie gif naglowek poniżej gif przeslona a niżej jest czarny pasek, na którym wyświetla się Menu górne.
No i jak mogę zmienić kolor tego czarnego paska na zielony albo najlepiej wogóle go usunąć?:confused:
Czy może jest to jakaś linijka w elementy_graficzne.css?

stone
14-07-2006, 07:01
A link do strony byś dał? :)

Forest
17-07-2006, 22:33
Oto ten nagłówek:
http://gimwj.w.interia.pl/gimban.htm

stone
18-07-2006, 08:57
chodziło mi o link bezpośrednio do strony bo wtedy mogę zaglądnąć w kod i sprawdzić jaki element za to odpowiada:)

Viking
18-07-2006, 17:59
#topmenu

pozdrawiam

Forest
31-07-2006, 19:44
Uporałem się w końcu z zamieszczeniem strony na serwerze . Oto ona:
http://gimniepolomice.ovh.org

W pierwszym poście napisałem o co chodzi- o czarny pasek pod obrazkiem a nad modułem user3 w templatce 108

Viking
08-08-2006, 12:08
bardzo prosiłbym o zdjęcie mojej niezbyt umiejętnie przerobionej templatki z Pańskiego serwisu.
Prosze dlatego że rzeczona wersja mojej pracy i to jeszcze umieszczona w kontekście konkursu prowadzonego na Pańskiej stronie stawia mnie w złym świetle jako autora templatki.
Pozdrawiam i liczę na szybką reakcję

zwiastun
08-08-2006, 17:48
Zadziwiajace! Po co w ogóle było przerabiać templatkę, by uzyskać efekt, jak na 400 innych.

Forest
09-08-2006, 22:16
Przepraszam a cóż ja w tej templatce zmieniłem?
Zastąpiłem tylko nagłówek joomla nagłówkiem z nazwą gimnazjum logo i patronem. To chyba zrozumiałe.:(

Viking
09-08-2006, 22:32
kolor czarny na zielony
tam gdzie zmieniłeś kolor z czarnego na zielony pozostawiłeś czarne niffty - zmienia się je w pliku niffty.js linie 59-62, tam też możesz usunąć pomarańczowe niffty wokół wyszukiwacza jeśli zdecydowałeś się przenieść go do lewej kolumny
logo strony całkowicie niepasuje do templatki
coś dziwnie pozmieniałeś przeslona.gif i teraz w nagłówku wygląda dziwacznie
naglowek w FF zjechał na główny obszar prezentacji
wiele wysiłku włożyłem w to by templatka wyświetlała sie poprawnie we wszystkich wyszukiwarkach - a po Twoich nieostrożnych zmianach tak nie jest.
coś poszalałeś z tłem modułów - pasek na dole
mógłbym jeszcze... ale na razie wystarczy... no i nie beczeć mi tu tylko do roboty :)
Sugeruję ponowne zainstalowanie templatki i z wiedzą, którą nabyłeś podczas poprzedniej modyfikacji - zmianę tylko tego co potrzeba ;) - gwarantuję że będzie szybciej