PDA

Zobacz pełną wersję : Poszerzenie strony problem z elementem



Dumek
14-09-2009, 01:11
Dobry wieczór a wiec jestem na etapie tworzenia Strony na podstawie templatki z strony siteground .Najważniejsza dla mnie kwestia było poszerzenie strony z 960px do 1100 i mozna powiedziec ze prawie mi sie udalo, lecz niestety zostal mi jeden element, z ktorym niemoge sobie poradzic to moje poczatki z joomla takze bardzo prosze o pomoc . Dodam ze co mnie dziwi to w images templatki niema elementu odpowiadajacego za szate graficzna menu jest tylko headmenu. Moze to jakas specyfika joomla prosze o pomoc element z ktorym mam problem rzuca sie w oczy odrazu www.auto-bastion.pl :)

dkint
14-09-2009, 07:02
Witam

Twój problem to plik content_m_left.png zobacz jego wymiany w jakimś programie do przeglądania grafiki ... najlepiej zrób go na nowo zgodnie z nowymi wymiarami twojej strony - to prosta grafika ...

pozdrawiam
Krzysiek

Dumek
14-09-2009, 07:06
Tylko czy ten plik znajduje się wewnątrz joomli bo w szablonie owego niema !! i nigdzie pliku a takiej nazwie nie widze:(

dkint
14-09-2009, 07:11
Witam

No nie załamuj mnie, jest tutaj - http://www.auto-bastion.pl/templates/siteground-j15-84/images/content_m_left.png

pozdrawiam
Krzysiek

Dumek
14-09-2009, 18:23
Ok moja poranna odpowiedz byla zbyt szybka i pochopna dzisiaj jak wroce do domu to przesledze bo sa tam pliki o wlasnie szerokosci 960 i pewnie one trzymaja wymiar strony Grafike na 1100 zrobie i je zastapie
Dziekuje za rzeczowa odpowiedzi i sory za moja glupia odpowiedz