PDA

Zobacz pełną wersję : Sobi2 wygląd podkategorii



siwy909
14-09-2009, 09:44
Witam !

Buduje właśnie swój katalog oparty na sobi, mam pewien problem : Mam utworzone kategorie i podkategorie, jednak chciałbym aby miały one inny wygląd.

Kategoria
-podkategoria1
-podkategoria2

Na stronie głównej jest ok ( tak jak wyżej ), ale po naciśnięciu "kategoria" podkategorie mają taką samą czcionkę jak kategorie na stronie głównej. Chodzi mi o to żeby czcionka podkategorii była mniejsza.

Będę wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam !

dkint
14-09-2009, 10:05
Witam

Poczytaj o firebug i css

pozdrawiam
Krzysiek

siwy909
14-09-2009, 10:13
To nie jest kwestia znajomości css, ponieważ to akurat nie stanowi dla mnie problemu. Chodzi o to, że kategoria i subkategoria mają tą samą klase css.
Tak jak pisałem na stronie głównej wszystko jest ok, ale w po kliknięciu w kategorie podkategorie są traktowane jak kategorie (trochę zamieszałem, ale nie wiem jak to inaczej wytłumaczyć )

Tak więc trzeba edytować wpis php i tam zmienić klase. Obecnie korzystają one z
sobi2CatName

w jakim pliku należy zmienić na np. sobi2CatName1 ?? Wtedy w szablonie css można sobie zmieniać sposób wyświetlania.

Pawełek
14-09-2009, 11:06
Css chyba tylko na klasach nie działa.

Nie wiem czy to coś pomoże i za budowanie listy jest odpowiedzialna metoda function buildCatListing($cat) w pliku frontend.class.php 1164 linijka.

Pozdrawiam,
Paweł

siwy909
14-09-2009, 13:53
W tej funkcji nie ma odwołania do żadnej klasy, a to zdecydowanie zależy od klas.

Jeżeli zmieniam "sobi2CatName" to zmienia się czcionka kategorii głównych jak i podkategorii (po kliknieciu na kategorię ) .