PDA

Zobacz pełną wersję : JomSocial i Kunena czy Agora?



xfm
14-09-2009, 15:39
Które forum lepiej zintegrować z JomSocial, Kunena czy Agora? Mam na myśli przede wszystkim funkcjonalność oraz stabilność. Dziękuje z góry.

sunpietro
14-09-2009, 16:34
polecam Kunenę

xfm
14-09-2009, 16:35
Jakieś za i przeciw?

PeFik
14-09-2009, 19:01
Za Kunena
+ już teraz integruje się z JomSocial a będzie jeszcze lepiej (kwestia awatarów)
+ są pluginy do JomSocial związane z Kunena
+ nawet serwis kunena.com - używa JomSocial więc to o czymś świadczy
http://www.kunena.com/community
+ wątki na forum dotyczą częściej JomSocial -> http://www.kunena.com/forum/11-jomsocial

Za Agora
(...nie wypowiadam się bo nie sprawdzałem)

adminweb
25-09-2009, 13:06
Przejrzyste to Agora ,ale mało ,wręcz mało dodatków ..szkoda

xfm
25-09-2009, 14:04
Agora podoba mi się przez to że jest przejrzysta i właściwie nie potrzebuje wiele dodatkow poza integracją profilu włacznie z awatarem co w ramach testów już uczyniłem i modułem najnowszych postów/tematów.

Odwiedziłem kilka większych portali korzystających z forum Kunena i moje zdziwienie było nie małe, ponieważ na każdym z nich na forum nic sie nie dzialo, malo tematów i postów, tak jakby nie zachęcało do pisania.

moje
25-09-2009, 14:09
Aktywność użytkowników, nie ma nic wspólnego z wyglądem, znam fora, które wyglądają paskudnie, a mają dziennie ponad 100 nowych tematów.

derekwicka
29-09-2009, 14:22
co do Agora to jest problem pod CB nie moge go zsynchronizowwać ,aby w profilu pokazywało fora i ogólnie aby grało wszystko mam plugin plug_cbagora
wgrł się sąustawienia w Agora włączyłam co trzeba,ale niestety to jest nie to

xfm
29-09-2009, 14:26
To jest dyskusja o JomSocial, Agora i Kunena, a nie o CB! Proszę o niezaśmiecanie wątku i założyć osobny temat.

derekwicka
29-09-2009, 14:28
Zgłoś do moderatora i nie odbieraj mu chleba ,od uwag to tu nie jesteś
Jakby adminowi nie pasowało dawno by skasował mądralo od 7 boleści
Wszystko co sie wiąże z rozmową o tych forach to pasuje do tego tematu to wymiana uwag!
Spójrz na tytuł i czytaj ze zrozumieniem !

adminweb
29-09-2009, 14:36
I słuszna uwaga @derekwicka :) widać ranking na posty włączyli ha ha ha
co do Agora to jak wspomniałem jest mało dodatków,ale co nie oznacza ze nie bedzie ich,również mam problemy z CB ,ale tylko je testuje.Jak juz osobiście polecam Kunena co do JS-nie testowałem

xfm
10-11-2009, 12:41
Oj derekwicka, chyba nie czytasz tego wątku od początku, bo inaczej byś zauważył/a, że ja go zacząłem i dbam o to aby uzyskać przydatną informację. Co do uwag to masz rację, od tego są moderatorzy.