PDA

Zobacz pełną wersję : DOCMan błąd podczas wczytywania dokument"_DML_ERROR_UPLOADING - Problem z katalogiem"



hal9000
13-07-2006, 01:17
Witam,

Używam Joomla 1.07 z DOCMan v1.3 RC2 PL. Gdy probuje wczytać plik ze strony www w trzecim kroku otrzymuje _DML_ERROR_UPLOADING - Problem z katalogiem. Poradźcie co mam zrobić?

Krzysztof

stone
14-07-2006, 05:43
A prawa dostępu do katalogu gdzie zapisujesz masz na 777?

hal9000
14-07-2006, 09:43
Tak, prawa dostepu do /dmdocuments mam na 777. Dalej ten sam błąd. Mam ustawione na serwerze Safe Mode [Tryb bezpieczny]:: OFF (wyłączone), czy to może mieć wpływ?

lyric
06-01-2007, 20:50
tez mam ten problem....

erafaelmi
09-03-2007, 02:02
Prawdopodobnie nie ma ustawionych praw do katalogu dmdocuments lub podana jest niewłaściwa ścieżka w ustawieniach ogólnych DOCMan

Należałoby przetestować zapis zmieniając ścieżkę zapisu lub ewidentnie zmienić prawa zapisu do tego katalogu.
Sprawdzić na localhost wpisując w Ustawienia DOCMana
Ścieżka do katalogu z plikami np C:\dmdocumentspo po utworzeniu folderu dmdocuments na dysku C:\ lub jeżeli jest to na serwerze czy też localhost spróbować wpisać samą nazwę dmdocuments (lub z dodanym \ czy /)
Należałoby jeszcze stworzyć Grupę i przypisać w EdycjiGrupy do niej użytkowników (Członkowie tej grupy) oraz Kategorię wówczas przy załadowywaniu plików będzie ona wybierana w przeciwnym razie przy wczytywaniu może wystąpić błąd.

cubitus
30-05-2007, 15:15
Witam, w moim przypadku zmiana uprawnień na 777 nie pomogła. Rozwiązaniem okazała się modyfikacja ścieżki do katalogu dmdocuments (czyli tam gdzie standardowo wrzucane są pliki) ustawienie standardowe zmodyfikowałem następująco:
C://wamp//www//joomlaPE//dmdocuments

i teraz działa :D
Uwaga!! Jeśli wpisze się coś dziwnego np. trzy ukośniki to utracimy dostęp do konsoli administratorskiej docmana wtedy należy edytować ręcznie plik docman.config znajdujący sie w katalogu administrator\components\com_docman\
Pozdrawiam, mam nadzieję że to pomoże
Cubitus