PDA

Zobacz pełną wersję : Dodatek do typowania meczy i statystyk



slavvek
15-09-2009, 18:25
Witam

Czy istnieje dodatek który pomógłby mi w dodawaniu typów i rozliczaniu oraz prowadzeniu statystyk, podobnie jak to jest rozwiązane na stronie www.hotpunters.com

Z góry dziękuję za pomoc

sunpietro
15-09-2009, 18:32
Joomleague możesz sobei zainstalować
tylko, że to różnie chodzi w trybie legacy w Joomla 1.5.x - raz lepiej, raz gorzej - trzeba wtedy instalować jeszcze raz, jeśli źle chodzi

slavvek
16-09-2009, 13:54
cześć
Zainstalowałem joomleague ale nie potrafię za bardzo się w tym połapać.
Albo jestem ślepy albo coś jest nie tak bo nie wiem w jaki sposób mam stworzyć statystyki i w ogole jak się do tego zabra.. Może coś zrobiłem nie tak :/
W jaki sposób instaluje się pl język oraz dodatkowe moduły ?

Jest ktoś obeznany w tym kto może pomóc, czekam na info tutaj lub na gg 2649661, ewentualnie mogę zadzwonić.

Z góry dzięki za pomoc

slavvek
17-09-2009, 14:25
Poszukuję osoby która pomoże mi zrobić na stronie podobne dodawanie typów oraz statystyki jak na stronie www.hotpunters.com
Oczywiście jestem gotów ponieść koszty takiej pomocy, bo widzę że tutaj niestety nikt mi nie jest w stanie pomóc w postaci postów na forum. Czekam na kontakt na gg 2649661 lub PW.

moje
17-09-2009, 14:37
Na http://extensions.joomla.org jest dział Sports & Games, tam kolega szukał?

slavvek
17-09-2009, 15:00
tam nie szukałem - już się zabieram za szukanie :)

dzięki

slavvek
17-09-2009, 15:40
Odinstalowałem joomleague i pojawia mi sie teraz coś takiego:



Warning: include_once(/home/tipsters/domains/tipsters4you.pcspace.pl/public_html/j1/components/com_joomleague/language/english.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/tipsters/domains/tipsters4you.pcspace.pl/public_html/j1/modules/mod_joomleague_top_tipper/mod_joomleague_top_tipper.php on line 42

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening '/home/tipsters/domains/tipsters4you.pcspace.pl/public_html/j1/components/com_joomleague/language/english.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/tipsters/domains/tipsters4you.pcspace.pl/public_html/j1/modules/mod_joomleague_top_tipper/mod_joomleague_top_tipper.php on line 42

Warning: require_once(/home/tipsters/domains/tipsters4you.pcspace.pl/public_html/j1/administrator/components/com_joomleague/joomleague.class.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/tipsters/domains/tipsters4you.pcspace.pl/public_html/j1/modules/mod_joomleague_top_tipper/mod_joomleague_top_tipper.php on line 44

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/tipsters/domains/tipsters4you.pcspace.pl/public_html/j1/administrator/components/com_joomleague/joomleague.class.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/tipsters/domains/tipsters4you.pcspace.pl/public_html/j1/modules/mod_joomleague_top_tipper/mod_joomleague_top_tipper.php on line 44pomoże ktoś

odznaczyłem dodatek System - Legacy i teraz jest

Direct Access to this location is not allowed.

usunąłem jeszcze jpodium i wszystko wróciło do normy

jednak nadal nie potrafię znaleźć odpowiedniego dodatku do statystyk i typów :/ :(