PDA

Zobacz pełną wersję : płatny szablon



omen1989
16-09-2009, 11:48
mam zlecenie stworzenia dosc powaznej strony, a poniewaz grafikiem nie jestem zdecydowalem sie ze kupie szablon. jednak nie wiem czy to bedzie dobry wybor. Nie wiem czy przepasc pomiedzy platnymi a darmowymi jest tak duza ze oplacac sie placic za to 200zl. Ogolnei interesuje mnie szablon medyczny, moze komus rzucil sie w oczy taki darmowy z flashowym headerem?

Dylek
16-09-2009, 12:49
To za powazna strone bierzesz az tak smieszne pieniadze ze szkoda Ci 200zl? :) Powiem Ci ze 200 zl to jest wlasnie smieszny pieniadz za dobrze zrobona templatke.

alex51
16-09-2009, 12:51
Za 50$ możesz wykupić 3 miesięczny abonament na http://rockettheme.com i przez czas abonamentu możesz korzystać (pobrać) wszystkie dostępne tam szablony i wybrać najbardziej pasujący do Twoich potrzeb. Oprócz szablonów jest tam też forum poświecone poszczególnym szablonom z opisem rozmaitych przeróbek. Polecam, bo sam tam miałem abonament od lipca do września br. i uważam, że taką cenę korzyści są wielce wymierne.

PeFik
16-09-2009, 13:45
czy przepasc pomiedzy platnymi a darmowymiw 80% przypadkach to jak porównywać jacht do łódeczki sołtysa, co mu dziadek wystrugał 60 lat temu. Czyli darmowe szablony na ogół robią:
dzieciaki, które się uczą i zmieniają inne darmowe na swój gust
firmy, które w tej sposób chcą przyciągnąć klientów do dużo dużo lepszych swoich szablonów komercyjnych
zapaleńcy, którzy czasami dzielą się swoją pracą za free w imię idei "ja dam tobie a ty dasz mi"